Всесвітня акція «Година Землі-2017»

13.03.2017, 14:11

25 березня о 20:30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату. Це найбільша в світі екологічна ініціатива і наймасовіша акція в історії людства.

Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу, а в 2009 році Україна, разом зі 126 іншими країнами, також долучилася до всесвітньої акції.

Величезна кількість електроприладів у наших будинках і офісах - це не просто великі рахунки за електрику. Залишаючи увімкненими непотрібні прилади, всі разом ми створюємо додаткове навантаження на електростанції – головне джерело викидів парникових газів.

Вимкнення світла на одну годину – це лише символ єднання, який окремо не може нічого змінити, але приверне увагу до даної проблеми. Година Землі закликає нас діяти щодня, роблячи невеликі кроки до сталого розвитку та збереження природи навколо нас заради наших дітей та онуків.

Закликаємо всіх мешканців нашого міста підтримати Всесвітню акцію «Година Землі-2017» шляхом вимкнення світла та приладів, що не є суттєво важливими на 1 годину 25 березня о 20:30. Це буде Ваш особистий внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.