Прибирання міських доріг та тротуарів після зими

15.03.2017, 08:42

У ході брифінгу міський голова Дмитро Биков прокоментував питання стосовно прибирання міських доріг та тротуарів після зими.

 

Очільник Горішніх Плавнів зазначив, що на тротуарах та дорогах міста після зимового посипання біля бордюр накопичуються залишки піску. Для генерального прибирання міста активно залучається комунальна техніка та техніка ПрАТ «Полтавський ГЗК». На тротуарах Горішніх Плавнів працює маленький комунальний пилосос City Cat, що ефективно збирає пісок, чистить та миє асфальтове покриття. Міський голова поінформував, що великий комунальний пилосос сьогодні припинив роботу на тиждень у зв’язку з ремонтом. КП «СпецЕко» сьогодні очікує на замовлену запчастину. Строк експлуатації пилососу становить близько 12 років.

 

Міський голова Дмитро Биков подякував голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за надану технічну допомогу у вигляді сучасного пилососу для прибирання вулиць міста.

 

Дмитро Биков зауважив, що зібраний пилососами пісок повторно складується на території КП «СпецЕко» з метою його подальшого раціонального використання наступної зими. Генеральне прибирання міських доріг після зими планують закінчити до 01 квітня.