Березневі засідання постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради

15.03.2017, 14:18

Із 10 по 14 березня 2017 року відбулися засідання постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради.

На засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів депутати розглянули чотирнадцять питань поновлення прав користування земельними ділянками та двадцять чотири питання архітектури і містобудування.

13 березня на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації опрацювали питання, що стосуються затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «СпецЕко», прийому-передачі до статутного капіталу комунальних підприємств витрат по реалізованих об’єктах, витрат, пов’язаних з реконструкцією або з капітальним ремонтом об’єкта комунальної власності.

Депутати на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку розглянули питання про затвердження Порядку організації та проведення масових заходів у м. Горішні Плавні в новій редакції, про внесення змін до міських «Програми розвитку молодіжної політики в м.Комсомольську на 2016-2019 роки» та «Програми розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства в м. Комсомольську на період до 2020 року», про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Горішні Плавні на 2017 - 2020 роки та міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень у м. Горішні Плавні Полтавської області на 2017-2021 роки.

14 березня на засіданні постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології опрацьовані питання щодо внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Горішні Плавні на 2017 рік, до «Програми стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Горішні Плавні на 2016-2020 роки», до «Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2015-2017 роки», до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки, до Програми розвитку та збереження зелених насаджень у м. Горішні Плавні на 2016 - 2017 роки.

На засіданні постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики розглядалися питання про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік, про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2016 рік, про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2017 рік, про ліквідацію Вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. Заслухали інформацію щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Горішні Плавні на 2016 рік.