Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді

16.03.2017, 08:34

15 березня у великій залі виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради за участю представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, органів місцевого самоврядування, ЗМІ пройшли установчі збори з формування нового складу громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області. Участь у зборах взяли 21 представник інститутів громадянського суспільства, які згідно з нормами чинного законодавства подали заявку та відповідний пакет документів. На збори були запрошені секретар міської ради Сергій Дорота, начальник юридичного відділу Олена Таран.

 

Заступник голови громадської ради при Горішньоплавнівській міськраді, яка діяла протягом останніх двох років, Олександр Красільніков прозвітував про роботу ради. Також як голова ініціативної групи Олександр Красільніков поінформував присутніх про хід підготовки до установчих зборів з обрання нового складу громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді. Зокрема зазначив, що у ході підготовки до установчих зборів документи подали 22 представники від інститутів громадянського суспільства Горішніх Плавнів, але від громадської організації «Батьківська рада» було подано не повний пакет документів.

У ході роботи затвердили порядок денний установчих зборів, регламент установчих зборів, встановили граничну чисельність складу громадської ради (шляхом прямого голосування) у кількості 21 особи.

 

Шляхом відкритого голосування обрали новий склад громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області у кількості 21 особи.

 

Перше засідання громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області вирішили провести 05 квітня о 15.00.