Зустріч із представниками компанії «ПРОЛЕГО» з питань розвитку технологічного профілю навчання

17.03.2017, 08:12

14 березня в малій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулася зустріч міського голови Дмитра Бикова із представниками компанії «ПРОЛЕГО» за участі секретаря міської ради Сергія Дороти, заступника міського голови Надії Угнічевої, керуючого справами Світлани Калашнік, начальника відділу освіти Ірини Шошиної, методистів міського методичного кабінету, учителів інформатики загальноосвітніх навчальних закладів, методистів дошкільних навчальних закладів.

 

Міський голова привітав учасників зустрічі, зазначив, що зустріч за круглим столом присвячена розвитку технологічного профілю освіти у навчальних закладах міста, до яких хочемо підключити і дошкільні заклади. Сьогодні маємо на меті ознайомитися із досвідом роботи компанії «ПРОЛЕГО», з їхніми напрацюваннями. У планах з 01 вересня введення до навчальних планів загальноосвітніх шкіл робототехніки, також виберемо кілька ДНЗ, де з трьохрічного віку дітей ознайомлюватимуть з елементами робототехніки. Дмитро Биков підкреслив, що сьогодні у світі робототехніка займає один із пріоритетних напрямів розвитку промисловості, науки й техніки.

 

Олександр Роман, учитель інформатики ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 і керівник команди «PRIME ROBOTICS», разом із командою представили проект ISKRA (Innovation Super Key River Aeration): модель робота-аератора, який зможе насичувати киснем воду, що в свою чергу зменшить вміст ціанобактерій у річці, прискорить очищення води від біологічних решток. За необхідності такий робот зменшить навантаження на водоочисні споруди міста, а взимку не дасть вмирати річковим тваринам від нестачі кисню.

Міцний універсальний робот створений із наборів LEGO EV3 Education, здатний до виконання найрізноманітніших завдань. На Всеукраїнському чемпіонаті «ROBOfirst – більше ніж роботи» при першому випробуванні набрав 100 балів. Команда «PRIME ROBOTICS» завоювала І місце у номінації «Механічний дизайн» серед 53 команд, що приїхали з усієї України.

 

Учасники зустрічі обговорили перспективи проведення у 2017 році міжнародного фестивалю «FERREXPO ROBOT FEST».

 

Оксана Стоєцька, керівник компанії «ПРОЛЕГО», представила свою команду – Олену Кобінську, керівника напрямку LEGO еducation; Ірину Рєзніченко, керівника відділу дошкільнят; Надію Владикіну, керівника напрямку робототехніки; Оксану Сущенко, керівника науки і технологій. У ході презентації Оксана Стоєцька познайомила учасників зустрічі із напрямками діяльності компанії – технології LEGO еducation, партнерами компанії, яка працює в Україні з 2008 року.

На завершення зустрічі гостям із Києва презентували подарункові набори про місто.

 

Представники компанії «ПРОЛЕГО» провели заняття із учителями інформатики загальноосвітніх навчальних закладів і методистами дошкільних навчальних закладів у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, де познайомили їх із інноваційними освітніми технологіями від компанії «ПРОЛЕГО».