Родинне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я» у нашому місті

21.03.2017, 13:32

Відділом культури, спорту і туризму був організований та проведений І етап родинного свята «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

18 березня у спортивному комплексі «Динамо» відбулися традиційні щорічні міські спортивно-розважальні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Основна мета цих змагань – формування родинних традицій щодо занять фізичною культурою та спортом, спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять спортом, а також зміцнення психологічних та емоційних стосунків у сім’ях шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей.

Цього дня шість родинних команд із загальноосвітніх навчальних закладів міста змагалися у восьми різноманітних естафетах та спортивних конкурсах. Кожна з команд складалася з тата, мами і дитини.

За підсумками проведення восьми естафет були виявлені переможці та призери родинних спортивно-розважальних змагань.

І місце виборола команда СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.Бугаєвської – родина Шведченків (донька Варвара, мама Оксана, тато Олексій).

ІІ місце посіла команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – родина Ковальських (син Олександр, мама Надія, тато Олександр).

ІІІ місце – команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – родина Качанових (син Денис, мама Тетяна, тато Андрій).

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради.

Усі учасники спортивно-розважальних змагань були нагороджені солодкими призами від спонсорів.

Атмосфера на спортивному майданчику панувала дружелюбна, особливий запал учасникам змагань додавали вболівальники, які прийшли підтримати свої команди.

Цього року боротьба на змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я» була запеклою, адже команди зібралися сильні, декілька батьків, у минулому спортсмени, мають високі спортивні звання. Були і родини, які не вперше брали участь у цих змаганнях і мали вже спортивний досвід. До того ж діти в командах є діючими спортсменами дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та спортивних клубів.

Переможці змагань – родина Шведченків – представлятимуть наше місто на обласному спортивно-розважальному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який відбудеться 25 березня в місті Полтаві. Бажаємо їм успіху.