Відбулася 21 сесія Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання

22.03.2017, 15:24

21 березня у великій залі міськради пройшла двадцять перша сесія Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області сьомого скликання. Засідання вів секретар Горішньоплавнівської  міської ради Сергій Дорота. На пленарному засіданні були присутні 30 депутатів.


Роботу розпочато з розгляду фінансових питань:

1.  Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік.

2.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2016 рік.

3.  Про внесення змін у додаток до рішення 19 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 24.01.2017 р. «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів на 2017 рік».

4.  Про виконання Програми управління боргом міського бюджету м. Горішні Плавні за 2016 рік.

 

Звіт про виконання міського бюджету за 2016 рік затверджено по доходах у сумі 499,6 млн грн. (по загальному фонду – 468 млн грн., по спеціальному фонду – 31 млн грн) при плані 489 млн грн; по видатках – у сумі 528 млн грн. (по загальному фонду – 389 млн грн, по спеціальному фонду – 139 млн грн) при плані 592 млн грн. Міський бюджет по видатках виконано на 89%. Видатки по цільових фондах та за рахунок власних надходжень бюджетних установ та закладів проведені в межах отриманих джерел на цю мету.

 

Депутати Горішньоплавнівської міської ради опрацювали питання гуманітарного напрямку, у тому числі затвердили міську Комплексну програму соціального захисту та соціального забезпечення населення м.Горішні Плавні на 2017 - 2020 роки. Програму доповнено Порядком організації відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районах проведення АТО, осіб, які у складі добровольчих батальйонів брали участь в АТО, членів їх сімей (дружина (чоловік), неповнолітні діти) та дітей (віком до 7 років) загиблих учасників АТО разом з матір’ю (батьком, законним представником) та Порядком проведення санаторно-курортного оздоровлення членів сімей загиблих ветеранів війни, з числа учасників АТО.

 

Внесли зміни до міських програм розвитку молодіжної політики в місті на 2016-2019 роки та розвитку й підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства на період до 2020 року.

 

Розглянули та ухвалили проект рішення «Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2017 рік», згідно з яким 15 спортсменів Горішніх Плавнів за вагомі досягнення у спорті будуть отримувати щомісячно у 2017 році стипендії з міського бюджету.

 

Опрацювали 9 проектів рішень, підготовлені спеціалістами департаменту житлово-комунального господарства та прокоментовані на засіданні сесії директором департаменту Петром Василюком. Рішення стосуються внесення змін у фінансування заходів та робіт житлово-комунального господарства міста, підтримки ОСББ.

 

У ході засідання затверджено загальний склад нової громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області у кількості 21 особи, які представлять у раді інститути громадянського суспільства міста.

 

Заслухали доповідь начальника відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Нелю Карпець про підготовку міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень у м. Горішні Плавні Полтавської області на 2017-2021 роки, затвердили Програму.  

 

Опрацювали 10 проектів рішень про поновлення прав користування земельними ділянками, 19 питань архітектури і містобудування.