Проект ЄС/ПРООН провів для ОСББ міста форум-тренінг

24.03.2017, 10:48

23 березня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради в рамках реалізації спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» для ОСББ міста відбувся форум-тренінг «Впровадження мікропроектів громад».

 

Участь у заході від Горішніх Плавнів взяли перший заступник міського голови Олександр Чуприна, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова, головний спеціаліст відділу благоустрою та житла ДЖКГ Наталія Рубан, представники ОСББ, підрядних та громадських організацій, ЗМІ.

 

Проект ЄС/ПРООН був представлений координаторами Проекту Галиною Бут та Віталіною Старчик, інженером-будівельником Проекту Олегом Баранецьким.

 

Форум-тренінг відкрив перший заступник міського голови Олександр Чуприна, відзначив важливу роль співпраці Проекту, органів місцевого самоврядування та ОСББ у впровадженні заходів з енергозбереження в житлових будинках.

 

Головний спеціаліст відділу благоустрою та житла ДЖКГ Наталія Рубан поінформувала про стан впровадження мікропроектів ОСББ-учасників проекту ЄС/ПРООН «МРГ - ІІІ» 2015-2016 років.

 

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова та начальник  відділу комп’ютерного забезпечення та інформаційних систем Роман Дикий презентували учасникам форуму-тренінгу результати мікропроекту «Удосконалення системи електронного врядування у виконавчих органах Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області», який втілено в життя виконавчим комітетом міськради та ГО «ЦЕНТР МУНІЦИПАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» (директор ГО Любов Хиль) у рамках концепції «Розумні міста» за фінансової підтримки Проекту.

 

У рамках концепції «Розумні міста» Проектом підтримано ще одну ініціативу міста та в ході форуму-тренінгу урочисто підписано грантову угоду з ГО «ЦЕНТР МУНІЦИПАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» про надання мікрогранту на реалізацію проекту «ГІС-інформаційний портал м. Горішні Плавні. Перший етап: створення механізмів зворотного зв’язку на публічних сервісах».

 

За успішне впровадження мікропроектів координатор Проекту ЄС/ПРООН Галина Бут вручила представникам ОСББ «Промінь» та ОСББ «№ 8» сертифікати. Мікропроекти з капітального ремонту в житлових будинках були реалізовані за кошти Проекту (50%), міського бюджету (45%), співвласників багатоквартирного будинку (5%) ОСББ. Також Галина Бут вручила переможцям конкурсу «Кращий куточок наочності з співпраці з Проектом ЄС/ПРООН «МРГ - ІІІ»  пам’ятні подарунки. І місце у конкурсі здобуло ОСББ «МЖК», ІІ - ОСББ «Дніпряночка 80», ІІІ місце поділили між собою ОСББ «Промінь», ОСББ «Мрія», ОСББ «Добровольського 77».