Тренінг «Професійне самовизначення та допомога у виборі професійного шляху»

28.03.2017, 09:47

23 березня 2017 року на базі Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» відбувся тренінг «Професійне самовизначення та допомога у виборі професійного шляху» для дітей, що знаходяться під опікою. Тренінг провела спеціаліст відділу профілактики та соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Катерина Юр’єва.

Метою заходу було сприяти ефективному трудовому самовизначенню, професійній орієнтації та підготовці до самостійного життя. Під час роботи діти визначали професію своєї мрії та навчалися оцінювати різні професії за сферою діяльності, можливістю працевлаштування, рівнем власної готовності. Аналізували чинники, які впливають на професійний вибір, навчалися попереджати типові помилки при виборі майбутнього фаху. Учасники тренінгу з’ясували свій професійний тип, визначивши його за допомогою проходження тесту професійного самовизначення та отримали інформацію щодо типологій професій. Об’єднавшись в групи, вони складали каталог професій свого типу відповідно до діагностики.

Наприкінці тренінгу діти отримали інформацію про корисні посилання в мережі інтернет щодо опису професій та професіограм, профорієнтаційних тестів, порад щодо вибору професій та пошуку роботи.