Вітання міського голови з днем працівників легкої промисловості

11.06.2010, 16:14

Дорогі друзі!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня працівників легкої промисловості!Це сфера, яка має досвід підприємливих керівників, менеджерів, дизайнерів, модельєрів, технологів та висококваліфікованих робітників і працює на забезпечення споживачів продукцією, що зможе задовольнити вимогливі смаки громадян різного віку.

Легка промисловість Комсомольська має міцні трудові традиції та виробничі досягнення, які забезпечують їй вагоме місце в економіці країни. Продукція комсомольських легковиків є конкурентноздатною, впевнено завойовує прихильність вітчизняних і зарубіжних споживачів.Завдяки впровадженню інноваційних виробничих технологій відкриваються нові перспективи розвитку підприємств легкої промисловості, підвищується ефективність роботи. Це упевнює в тому, що продукція галузі і надалі посідатиме гідне місце на споживчому ринку, матиме високий авторитет у покупців.

Сердечна подяка вам, шановні трудівники і ветерани легкої промисловості, за сумлінну працю, високу професійну майстерність і наполегливість у запровадженні новацій. Щиро бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, процвітання, щедрих професійних та життєвих успіхів.

Міський голова Сергій Супрун