Відбулося засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

31.03.2017, 16:46

28 березня відбулося засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради. Вів засідання міський голова Дмитро Биков.

 

У розділі питань гуманітарного та соціального напрямів заслухали інформацію начальника відділу освіти Ірини Шошиної про стан харчування дітей в ДНЗ м. Горішні Плавні в 2016 році. Зокрема Ірина Шошина зазначила, що в місті функціонує 9 ДНЗ. Станом на 01.01.2017 року в них нараховувалось 2248 дітей (на 33 дитини менше, ніж в минулому році): 605 дітей ясельного віку (віком від 1 до 3 років) (більше на 25, ніж в минулому році); 1546 дітей садового віку (віком від 3 до 6 років) (менше на 15, ніж в минулому році);         97 учнів 3-х перших та двох спеціальних підготовчих класів міських шкіл (на 43 учні менше, ніж в минулому році за рахунок виведення одного першого класу).

92% дітей дошкільного віку (від 3-х до 6-ти років) міста є вихованцями ДНЗ.

Відповідно до визначеного статусу кожен ДНЗ організацією харчування дітей займається самостійно. 10,5-годинний режим роботи ДНЗ передбачає трьохразове харчування дітей. 297 дітей-вихованців ДНЗ у звітному році отримували харчування на пільгових умовах: були забезпечені безкоштовним харчуванням: 4 дітей, позбавлених батьківського піклування; 68 дітей з особливими освітніми потребами в спеціальному ДНЗ «Казка» компенсуючого типу; 4 дітей із сімей, де є хворі на туберкульоз та тубінфіковані діти; 10 дітей на період перебування батьків в зоні проведення антитерористичної операції, дітей батьків-інвалідів, які набули статусу під час участі в антитерористичній операції, та дитини, батько якої загинув під час проведення антитерористичної операції; 15 дітей з інвалідністю;       49 дітей з малозабезпечених сімей; батьки оплачували 50% встановленої батьківської плати: 147 дітей з багатодітних сімей.

За показаннями лікарів 184 дітей були забезпечені дієтичним харчуванням.

У 2016 році в харчоблоках 4-х ДНЗ були проведені капітальні ремонти на загальну суму 685 256 грн бюджетних коштів:    ДНЗ «Золота рибка» – частковий капітальний ремонт харчоблоку (бюджетні кошти - 95 тис. грн); ДНЗ «Дюймовочка» – капітальний ремонт харчоблоку (бюджетні кошти-295 тис. грн); ДНЗ «Дзвіночок» – капітальний ремонт харчоблоку (бюджетні кошти-295 тис. грн); ДНЗ «Чебурашка» – капітальний ремонт харчоблоку (бюджетні кошти-295 тис. грн).

З 1 вересня 2016 року вартість дитячого харчування встановлена 16 грн у день для дитини ясельного віку (від 1-го до 3-х років) та 23 грн у день для дитини садового віку (від 3-х до 6 (7) років).

Бюджетні видатки на харчування дітей в ДНЗ в 2016 році склали 3 млн 883 тис. грн, що становить 100% від потреби. У зв’язку із збільшенням вартості харчування та збільшенням кількості дітей, які отримували харчування на пільгових умовах у 2016 році, доплата з міського бюджету збільшилась на 1 млн 364 тис. грн у порівнянні з 2015 роком. У середньому в 2016 році встановлені норми на продукти дитячого харчування виконані на 84% в групах ясельного віку та на 85% в групах садового віку.

Члени виконкому погодили проект рішення про підготовку навчальних закладів до 2017-2018 навчального року. Під час обговорення наголосили на першочергових заходах з підготовки до нового навчального року: ремонті покрівель навчальних закладів, сходів у ЗОШ №1, аварійних мереж. На проведення капітальних ремонтів у навчальних закладах міста у 2017 році заплановано виділити із міського бюджету 6,7 млн грн.

 

У розділі питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці затвердили План основних заходів цивільного захисту міста на 2017 рік, погодили Графіки проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту підприємствами, установами та організаціями м. Горішні Плавні у 2017 році, затвердили план-графік проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах та організаціях міста Горішні Плавні у 2017 році.

 

Серед питань житлово-комунального господарства розглянули проекти рішень щодо коригування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій: для будинків, що обслуговує КЖРЕП № 1; для будинків, що обслуговує КЖЕП № 2; для будинків, що обслуговує КЖЕП № 3; для будинків, що обслуговує КЖЕП № 4; для будинків, що обслуговує КЖЕП № 5; коригування тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території за адресою вул. Добровольського, 93.

 

Погодили проекти рішень питань економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, розглянули житлові питання, заслухали інформацію про результати діяльності наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій.

 

У розділі питань архітектури та містобудування погодили проект рішення про демонтаж металевих гаражів, у якому вказано: демонтувати  металеві гаражі, власники яких не відомі, що розташовані за адресами:

- у районі житлового будинку № 7 по вул. Гірників;

- у районі житлового будинку № 52 по провулку Молодіжний;    

- у районі житлового будинку № 14 по проспекту Героїв Дніпра (два);

- у районі житлового будинку №  16 по вул. Добровольського;

- у районі житлового будинку № 35 по вул. Добровольського;

- у районі житлового будинку № 59 по вул. Доровольського;

- у районі житлового будинку № 67 по проспекту Героїв Дніпра.