Прощання із офіцером Збройних сил України Євгенієм Волошиним

31.03.2017, 17:03

30 березня на міському кладовищі відбулася громадянська панахида за земляком, підполковником 18-ї окремої бригади армійської авіації Збройних сил України Євгенієм Волошиним, який загинув 26 березня в авіакатастрофі поблизу Краматорська на Донеччині.

 

Попрощатися з Євгенієм Волошиним приїхали побратими, командир 18-ї окремої бригади армійської авіації Сергій Пожидаєв, товариші із Херсона, рідні, друзі, однокласники, учителі, учасники бойових дій нашого міста, волонтери, депутати міської ради, представники органів місцевого самоврядування на чолі з міським головою Дмитром Биковим, Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату.

 

Міський голова Дмитро Биков першим звернувся до присутніх: «У країні четвертий рік тривають бойові дії, четвертий рік гинуть наші земляки. Ті рубежі, які наші війська відстояли й утримують, дісталися важкою ціною –  тисячами загиблих, тисячами поранених і викривлених доль. Мільйони українців опинилися просто неба, у їх житті відбулися страшні потрясіння. Сьогодні ми прощаємося із нашим земляком – підполковником Євгенієм Петровичем Волошиним». Як сказав Дмитро Биков: «Біль втрати кожного земляка – це біль цілої громади. Євгеній Петрович з честю виконав свій військовий обов’язок. Ми будемо вічно про нього пам’ятати як про Героя, який захищав Вітчизну».

 

Також виступив військовий комісар Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату Едуард Марченко.

До присутніх звернувся протоієрей Георгій (Граб).

 

Прощання відбулося з усіма військовими почестями – почесною вартою і салютом, у ході якого військові дали шість залпів.

 

Вічна пам’ять Герою!