Модуль на веб-сайті міської ради «Персональний кабінет»

31.03.2017, 17:00

У результаті реалізації спільного проекту між міською радою та ЄС / ПРООН розроблений і встановлений модуль для веб-сайту міської ради «Персональний кабінет». За допомогою даного модуля кожен житель нашого міста зможе через сайт, не виходячи з дому, залишати свої звернення з різних питань.

Ці звернення автоматично потрапляють у систему електронного документообігу та обробляються протягом встановленого законодавством терміну. При бажанні, жителі можуть свої звернення зробити публічними.

Інформація про всі етапи розгляду заявки буде надходити на електронну пошту, вказану жителями при реєстрації. Відповідь буде доступна користувачеві персонального кабінету, також прийде повідомленням на електронну пошту.

До звернення кожен користувач може докласти файли (зображення, документи), які так само потраплять у систему.

У результаті реалізації цього проекту жителі міста отримають додаткову точку «входу» для звернень до місцевої влади, контроль за своїми зверненнями. «Персональний кабінет» – робочий механізм, який дозволить мешканцям міста взаємодіяти з органами місцевого самоврядування за допомогою мережі Інтернет.