Нове придбання для відділення стрільби ДЮСШ №1

3.04.2017, 08:19

Днями міський голова Дмитро Биков та секретар міської ради Сергій Дорота побували у відділенні стрільби ДЮСШ №1, щоб оглянути нове придбання для стрільців міста – сучасну спортивну пневматичну гвинтівку німецького виробництва «Вальтер», придбану за кошти міського бюджету (вартість 1,5 тис. євро).

Із директором ДЮСШ №1 Віктором Чирочкою та заслуженим тренером України зі стрільби Євгеном Безпальком обговорили питання матеріально-технічного забезпечення відділення стрільби.

 

Як зазначив міський голова Дмитро Биков, у планах закупка спеціальних костюмів для спортсменів-стрільців. Минулого року арсенал стрілецької зброї наших спортсменів поповнився сучасним пістолетом (вартість близько 1 тис. євро) завдяки Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

«Кульова стрільба – це один з тих видів спорту нашого міста у якому провідні спортсмени-стрільці виборюють перемоги та призові місця не лише в Україні, а й на європейському та світовому рівні. Зрозуміло, що не вистачає сьогодні сучасної матеріально-технічної бази для тренувань спортсменів. Тому органи місцевого самоврядування допомагають із придбанням сучасної зброї, від якості якої залежать вдалі виступи наших спортсменів», – наголосив міський голова.

 

Тренер з кульової стрільби Віктор Недбайло повідомив, що за час існування стрілецького відділення ДЮСШ №1 його вихованцями здобуто 48 медалей чемпіонатів світу і Європи, а також встановлені світові та європейські рекорди як серед юніорів, так і дорослих. Рекорд нашої землячки, майстра спорту міжнародного класу Світлани Бойкової тримався з 1991 до 2000 року. Нещодавно на відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби вихованець ДЮСШ №1, майстер спорту міжнародного класу Олексій Хабаров встановив рекорд України в індивідуальному заліку зі стрільби із пневматичної гвинтівки. А майстер спорту України Максим Городинець на ХХІІ міжнародному турнірі зі стрільби «Олімпійські надії», що проходив у Словаччині, завоював золоту медаль переможця.

 

Міський голова Дмитро Биков подякував заслуженому тренеру України зі стрільби Євгену Безпальку, тренерам стрілецького відділення ДЮСШ №1 за багаторічну працю з підготовки спортсменів, за вагомі результати на змаганнях різних рівнів, що приносить славу нашому місту.