Місту Горішні Плавні присвоїли звання «Energy expert»

3.04.2017, 11:07

У ході брифінгу міський голова Дмитро Биков повідомив, що місту Горішні Плавні за успішне впровадження проектів з енергоефективності у 2013-2017 роках Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH присвоєно сертифікат зі званням «Energy expert».

 

Очільник міста зазначив, що урочиста церемонія нагородження відбулася на міжнародній конференції «ЗМІНИ ВІДБУЛИСЯ: підвищення стандартів за допомогою енергоефективності у соціальній інфраструктурі» 21-22 березня у м. Дніпро за участі директора департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольги Овчиннікової.

 

Учасники конференції ознайомилися з досвідом успішних напрацювань і здобутків українських громад в напрямку енергозбереження та енергоефективності. Ольга Овчиннікова презентувала учасникам міжнародної конференції досвід впровадження енергоефективних проектів Горішніх Плавнів у співпраці з GIZ.

 

Директор проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» Крістіана Хагенедер за успішне впровадження проектів з енергоефективності у 2013-2017 роках вручила містам-партнерам Проекту, серед яких є й місто Горішні Плавні, сертифікат про присвоєння звання «Energy expert».