Виконується ямковий ремонт традиційним методом

5.04.2017, 08:48

04 квітня міський голова Дмитро Биков і секретар міської ради Сергій Дорота оглянули ділянку дороги по вул. Горького, вул. Соборній, де виконувався ямковий ремонт традиційним методом. Така технологія дозволяє отримати якісний результат.

Як зазначив міський голова Дмитро Биков, у цьому році, як ніколи до цього, у березні місяці почали ямковий ремонт доріг силами КП «СпецЕко». Планується виконати рекордний обсяг робіт з ямкового ремонту дорожнього покриття, міжквартальних проїздів та тротуарів. Для цього в минулому році придбали спеціальну сучасну дорожню техніку: сучасний новий самоскид МАЗ «Колос», навантажувач-екскаватор і каток британської фірми JCB.

«Я сподіваюся, що в цьому році продуктивність і якість виконаних ремонтних робіт буде відповідного рівня. Тестову партію асфальту взяли на асфальтовому заводі, розташованому в районі села Гора. На початку були деякі претензії до якості асфальтобетонної суміші, але після їх усунення матеріал став відповідати вимогам і правилам дорожнього ремонту», – підкреслив міський голова.

За сприятливих погодних умов, до Дня міста будуть завершені роботи з дорожнього покриття по вул. Гірників. «Після цього за наявності відповідних коштів приступимо до капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Конституції. На наступний рік плануємо провести капремонт дороги по вул. Миру», – зауважив міський голова.