Урочисті проводи призовників до лав Збройних сил України

5.04.2017, 09:55

03 квітня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради за участі міського голови Дмитра Бикова, секретаря міської ради Сергія Дороти відбулися урочисті проводи 14 призовників до лав Збройних сил України.

 

Відкриваючи захід, з напутніми словами до новобранців звернувся очільник міста Дмитро Биков, який зазначив, що служба в армії – це школа мужності й стійкості, гартування волі та характеру, які допомагають вибудувати правильні життєві пріоритети, ставлення до Батьківщини, родини, до роботи, відповідальність. Міський голова побажав хлопцям бути ініціативними в навчанні, не марнувати час, а збагатитися новими знаннями та цінними навичками, успішно пройти службу, здоровими та міцними повернутися додому.

 

Головний спеціаліст відділу у справах сім'ї та молоді Тетяна Качанова зачитала наказ призовнику від громади м. Горішні Плавні. У ході урочистостей секретар міської ради Сергій Дорота вручив кожному новобранцю наказ призовнику від громади м. Горішні Плавні та пам’ятний подарунок із символікою міста.

 

Зі словами вітання й найкращими побажаннями перед новобранцями виступили депутат Горішньоплавнівської міської ради, голова ГО «Міська спілка ветеранів Афганістану «Учасників бойових дій» Володимир Рубан та військовий комісар Горішньоплавнівського ОМВК, підполковник Едуард Марченко. Відзначили, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина й висловили переконання, що перебування в армії додасть хлопцям впевненості, мужності та підвищить фізичну підготовку.

 

Цього теплого весняного дня провести на службу тих, хто поповнить ряди захисників нашої Вітчизни, прийшли батьки й родичі, друзі та старшокласники ЗНЗ міста. Мати призовника Інна Бібікова від імені усіх батьків побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні рідні.

 

Благословив призовників на новий відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя протоієрей Георгій (Коваленко). На згадку про важливий етап у житті юнаків зробили колективне фото.