Шановні представники територіальної громади Горішніх Плавнів!

5.04.2017, 11:21

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет на 2017 рік» отримати адміністративні послуги з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадяни України у формі пластикової ID-картки можна у відповідному територіальному підрозділі УДМС України в Полтавській області.

Представники територіальної громади Горішніх Плавнів можуть подати заяву на оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон у Горішньоплавнівський міський відділ Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Добровольського, 6 (тел.: +38(05348)3-09-94, e-mail: 5313@dmsu.gov.ua).

Начальник Управління Державної міграційної

служби України в Полтавській області С.Б. Шостак