Загальноміська нарада з питань проведення в місті Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

10.04.2017, 11:35

07 квітня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради на виконання розпорядження міського голови Дмитра Бикова № 126-р від 28.03.2017 відбулася загальноміська нарада з питань організації та проведення в місті щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

 

У нараді взяли участь спеціалісти ДЖКГ, керівники 39 підприємств, бюджетних установ, закладів та організацій, ЗМІ.

 

Нараду провів перший заступник міського голови Олександр Чуприна, який повідомив представникам трудових колективів міста, що місячник благоустрою в Горішніх Плавнях заплановано з 03 по 28 квітня з метою підвищення рівня екологічної культури населення в рамках підготовки до святкування Дня міста. 12-14 квітня визначено загальноміськими днями благоустрою території Горішніх Плавнів. У цей період планується впорядкувати околиці міста, паркові зони та зони відпочинку населення із залученням підприємств, установ, організацій і навчальних закладів міста. Зібране в ці дні сміття буде прийматися КП «СпецЕко» на міському полігоні твердих побутових відходів безкоштовно. Підприємства, бюджетні заклади, установи, організації й навчальні заклади міста будуть забезпечені пакетами для сміття та рукавичками.

 

Директор департаменту ЖКГ Петро Василюк повідомив присутнім, що з додаткових питань стосовно організації загальноміської толоки слід звертатися до завідувача сектору екології та озеленення міста ДЖКГ Ірини Чернушиц (вул. Миру, 24, каб. 205, тел. 26447).