Засідання дискусійного депутатського клубу «Діалог»

12.04.2017, 10:02

06 квітня в малій залі Горішньоплавнівської міськради за головування секретаря міської ради Сергія Дороти відбулося чергове засідання дискусійного депутатського клубу «Діалог».

 

Участь у заході взяли депутати Горішньоплавнівської міськради,  перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступники міського голови Надія Угнічева та Юрій Муха, керівники управління архітектури та містобудування, юридичного відділу, відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області,  громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Міська міліція», краєзнавчого музею міста, ЗМІ.

 

Присутні заслухали звіт голови правління громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Міська міліція» Сергія Хряпи про результати роботи членів організацій за 3 місяці 2017 року.


Начальник відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Валерій Уманець доповів про співпрацю громадських організацій з поліцією, відеонагляд та проведення патрулювання міста. Обговорювали також питання стосовно правил вигулу собак, заборони вилову риби в парковому озері та запливу човнів у затоку Барбара.  

 

Голова правління громадської організації «Історико-культурологічний центр «Крук» Євгенія Шипілова презентувала ідею щодобудівництва на території Барбари музею під відкритим небом, експонати якого відтворюватимуть житлові й господарські комплекси різних часів за матеріалами археологічних досліджень у межах міста Горішні Плавні. Мета проекту – збереження культурної та археологічної спадщини регіону шляхом відтворення  житлових будиночків та господарських комплексів, одягу, зброї, ремесел  доби бронзи, черняхівської культури, козацької доби.

 

За підсумками засідання депутати Горішньоплавнівської міськради рекомендували ГО «Історико-культурологічний центр «Крук» опрацювати проект будівництва на території Барбари музею під відкритим небом з управлінням архітектури і містобудування щодо необхідності комплексного розвитку даної території, більш детально звернути увагу на економічну складову проекту. Запропонували ГО провести пробний культурно-масовий розважальний захід для горішньоплавнівців під відкритим небом.