1-ша окрема гвардійська танкова бригада (1 ОТБр, в/ч А1688)

13.04.2017, 11:36

1-ша окрема гвардійська танкова бригада (1 ОТБр, в/ч А1688) окрема танкова бригада у складі Сухопутних військ Збройних сил України, що є складовою частиною танкових військ України. За організаційно-штатною структурою входить до складу ОК «Північ» СВ ЗСУ України

Заснована 12 грудня 1942 року

Країна Україна

Вид Сухопутні війська

Тип Танкові війська

У складі ОК «Північ»

Базування Чернігівська область,смт Гончарівське

Військові конфлікти: Війна на сході України; Луганський аеропорт; Донецький аеропорт; бої за Піски.

Почесні найменування – гвардійська

Озброєння

На озброєнні з’єднання знаходяться танки Т-64БВ, Т-64БМ «Булат», бойові машини піхоти БМП-1, зенітні гарматні ракетні комплекси «Тунгуска» та інші зразки озброєння.

1-ша танкова бригада єдина у Збройних Силах, на озброєнні якої знаходяться модернізовані українські танки Т-64 БМ «Булат». Бойові машини оснащені високоточною зброєю та сучасними керованими ракетами «Комбат», мають потужні двигуни, системи динамічного захисту та наведення.

Горішньоплавнівський об'єднаний міський військовий комісаріат

Контактний телефон: (05348) 2-18-64

1-ша окрема гвардійська танкова бригада (1 ОТБр, в/ч А1688)

Адреса: Чернігівська обл., смт Гончарівське, вул. Танкістів

Якщо ви пройшли строкову військову службу чи службу за мобілізацією та перебуваєте в оперативному резерві, то за своєю військовою спеціальністю будете направлені для підписання контракту безпосередньо до військової частини без проходження підготовки в навчальному центрі.

Вакантні посади: командир взводу, командир відділення, командир танка,

командир міномета сапер, головний старшина водій, головний сержант, радіотелефоніст, радіотелеграфіст, гранатометник, такелажник, планшетист кулеметник, інструктор, розвідник, навідник, оператор, стрілець, механік, снайпер, майстер, санітар