Квітневі засідання постійних комісій міської ради

14.04.2017, 10:11

Протягом 07-11 квітня 2017 року у виконавчому комітеті відбулися засідання постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради.


На засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів розглянуто 12 питань поновлення прав користування земельними ділянками і 24 питання архітектури і містобудування.


10 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації, під час якого опрацьовано питання щодо затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статутів комунальних підприємств ВУВКГ, «Міськсвітло», «СпецЕко» та КЖЕП № 2.


На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку, яке відбулося 10 квітня 2017 року, розглянули питання «Про погодження Положення про громадську раду при Горішньоплавнівській міській раді Полтавській області», «Про внесення змін до рішення 21 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання «Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень у м. Горішні Плавні на 2017-2021 роки» від 21.03.2017р.», «Про внесення змін до Статуту територіальної громади міста Комсомольська та викладення його в новій редакції», «Про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки міста Горішні Плавні на 2017 – 2021 роки».


11 квітня на засіданні постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології опрацювали питання щодо внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Горішні Плавні на 2017 рік, до «Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2015-2017 роки», до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки, до Програми розвитку та збереження зелених насаджень у м. Горішні Плавні на 2016 - 2017 роки, питання щодо затвердження «Міської програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства міста Горішні Плавні на 2017-2020 роки», «Програми надання дотації на відшкодування  різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств в місті Горішні Плавні на 2017 рік».


Депутати міської ради на засіданні постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики розглянули питання про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік та внесення змін до структури виконавчих органів міської ради.