Привітання міського голови

27.05.2010, 15:37

Вітання міського голови Сергія Супруна з днем випускника

Дорогі випускники 2010 року! Сьогодні у вас знаменний день, урочиста і зворушлива подія - шкільний випускний вечір! Це свято найкращої пори в житті людини - свято юності. А для вас, випускників 2010 року, воно знаменне й тим, що саме в рік 50-річного ювілею Комсомольська ви отримуєте атестати. Від щирого серця вітаю вас із закінченням школи і початком дорослого життя. Можливо, ще не до кінця усвідомлено, але саме зараз ви вперше відчуєте розставання з прекрасною порою дитинства. І тільки з часом по-справжньому зрозумієте, наскільки важливою і значимою була кожна хвилина, яку ви присвятили шкільному навчанню

Де б ви не були, але свою стежину до шкільного подвір’я пам’ятатимете завжди, а при нагоді будете приходити в свою школу, будете пишатися нею, і робитимете все від вас залежне, аби й школа пишалася вами. І куди б не закинула вас доля, пам’ятайте, що вас зі всіх доріг чекатимуть батьки, рідна школа, вчителі. Ви, шановні педагоги, заслужили найвищої пошани і любові, бо робите все, аби підростаюче покоління, майбутні громадяни України стали справжніми людьми – мудрими, трудолюбивими, чесними. Одинадцять років ви щедро віддавали своє тепло і ласку, вели по шкільному життю, захищаючи від великих і малих незгод сьогоднішніх випускників. Тож, думаю, що сьогодні саме ви найбільше хвилюєтеся. Адже попереду життя ставить іспит і перед вами – чи ж витримають ваші вихованці усі життєві випробування, чи пам’ятатимуть ваші уроки та настанови?!

Дорогі батьки! Розумію ваше хвилювання. Ваші діти стали дорослими.Тільки вам відомо, якою нелегкою ціною це далося! А попереду – не менше тривог. Така вже батьківська доля – любити наших дітей, бути поруч з ними, підтримувати їх аж доки ми живемо!

Дорогі юні друзі, ви здали головний екзамен у своєму житті – іспит на атестат зрілості. Позаду шкільні роки, але попереду довге і дуже цікаве життя. Іспитів ще буде багато: і на громадянську зрілість, і на свідомість…

Де б ви не були, ви всюди будете представляти Комсомольськ. Пам’ятайте, що рідне місто завжди чекає на вас, на ваші знання, на ваше сучасне ставлення до життя, на вас, як майбутніх спеціалістів. Повертайтесь до Комсомольська, ми на вас чекаємо, ви нам потрібні!

У цей святковий день висловлюю велику подяку вчителям за їх творчу натхненну працю, батькам – за повсякденні турботи, за віддане дітям тепло своїх сердець. Щиро бажаю всім випускникам впевненості у своїх силах, міцного здоров’я, доброї та щедрої долі! Нехай Господь боронить вас від усіх негараздів, благословення батьків та напутні слова вчителів нададуть вам віри у завтрашній день.

Міський голова Сергій Супрун