Апаратна нарада

14.04.2017, 10:12

10 квітня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду для керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, бюджетних закладів, установ та організацій, комунальних підприємств міста.

 

Очільник міста вручив голові ГО "Ветерани Другої світової війни та праці" Вірі Станицькій Грамоту Департаменту соціального захисту населення ПОДА, видану за багаторічну співпрацю в реалізації державної політики щодо соціального захисту населення та з нагоди 30-річчя від дня заснування Полтавської обласної організації ветеранів. 

 

Підвів підсумки виконання бюджету за І квартал 2017 року. Повідомив, що за звітний період міський бюджет за доходами виконано  на 103%, без урахування трансфертів – на 108%.

 

У місті продовжуються роботи з ямкового ремонту проїжджої частини вул. Горького, вул. Соборної, капітальний ремонт дороги по вул. Гірників, облаштування велосипедної доріжки, реконструкція проїзду з проспекту Героїв Дніпра до вулиці Добровольського, що знаходиться вздовж ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 та ДНЗ «Казка». Активно ведуться роботи з підготовки берегової лінії до облаштування міського пляжу та облаштування системи автоматичного поливу на території набережної та по вулиці Миру. У 2017 році розпочато капітальний ремонт скверу по вулиці Миру, 15.

 

Дмитро Биков підсумував результати опалювального сезону 2016-2017 років. Тарифи за теплову енергію з 2014 року по 2017 рік зросли з 9,76 кв. м/місяць до 33,81 кв. м/місяць. Міський голова зазначив, що за рахунок встановлення в усіх житлових будинках міста лічильників обліку теплової енергії економія в середньому на кінець опалювального сезону склала 25,2%. Було виявлено низку проблемних питань, які очільник міста доручив КВП «Теплоенерго» 

опрацювати й надати пропозиції щодо їх усунення. Згідно з розрахунками ДЖКГ у 2016-2017 роках після здійснення термомодернізації економія тепла в бюджетних закладах, установах і організаціях міста склала 1,5 млн грн. Упродовж опалювального сезону найбільшу економію тепла отримано в ДНЗ «Золота рибка», де виконано найбільшу кількість заходів енергозбереження. За опалювальний сезон 2010-2011 років (до утеплення будівлі) в ДНЗ «Золота рибка» споживання тепла в середньому складало 362 ГКал, у 2016-2017 роках за рахунок заходів з енергозбереження споживання тепла скоротилося на 130 ГКал (на 180 тис. грн).

 


 

Міський голова повідомив, що 28 березня 2017 року підписано розпорядження про проведення з 03 по 28 квітня в місті Горішні Плавні щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». 12-14 квітня 2017 року визначено загальноміськими днями благоустрою території міста. Зібране в ці дні сміття КП «СпецЕко» буде приймати на міський полігон твердих побутових відходів безкоштовно. Участь в акції візьмуть 39 підприємств та установ, мешканці житлових будинків. Координацію дій, видачу рукавиць і мішків для сміття здійснює сектор екології та озеленення міста ДЖКГ.

 

Очільник Горішніх Плавнів поінформував громаду про підготовку на квітневе засідання Горішньоплавнівської міської ради декількох важливих соціальних програм підтримки малозахищених верств населення, реалізація яких відбудеться за рахунок коштів міського бюджету. Зокрема, уперше до Дня міста запланували виділити 40 тис. грн з міського бюджету для проведення клініко-діагностичних досліджень членів Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» та Спілки «Першозасновників ПрАТ «Полтавський ГЗК». Для забезпечення хворих з рідкісними (орфанними) захворюваннями лікарськими засобами, виробами медичного призначення буде виділено 50 тис. грн. З міського бюджету буде витрачено 80 тис. грн на придбання тест-стрічок для дітей, хворих на цукровий діабет та підгузків для осіб з інвалідністю, 10 тис. грн – на закупку експрес-тестів для визначення антигену ротавірусної інфекції. У зв’язку зі суттєвим підвищенням собівартості перевезень тариф на перевезення до садів та городів збільшився до 6,5 грн. З міського бюджету буде виділено 400 тис. грн – дотація міським перевізникам до садів та городів, щоб утримати вартість проїзду для пенсіонерів на рівні 5 грн.

 

Міський голова Дмитро Биков зауважив, що 07 квітня вперше в місті Горішні Плавні з нагоди Міжнародного дня здоров’я відбувся загальноміський легкоатлетичний забіг, у якому взяли участь учні загальноосвітніх шкіл, професійних навчальних закладів, представники трудових колективів міста, аматори. Спортсменів з найкращими результатами Максима Самкова, студента політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Дениса Яременка, учня ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, відзначено пам’ятними кубками міського голови.

 

Повідомив, що минулого тижня в Горішніх Плавнях пройшов Всеукраїнський молодіжний майстер-фест «Український дивограй». Свято вже всьоме збирає в місті народних майстрів та шанувальників українських народних ремесел. Міський голова подякував керівнику та спеціалістам міському відділу освіти, адміністрації ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 за високий рівень організації та проведення свята.