Шкільна родина СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 отримала в подарунок 30 нових м’ячів

18.04.2017, 12:00

13 квітня шкільна родина СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 започаткувала нову спортивну традицію передачі естафети олімпійської слави.  

 

На спортивне свято завітали міський голова, голова відділення НОК України в м. Горішні Плавні Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков.

 

Голова відділення НОК України в м. Горішні Плавні Дмитро Биков виступив з вітальною промовою, від імені усіх членів відділення НОК України в м. Горішні Плавні вручив пам’ятний подарунок -  30 м’ячів для гри в футбол, волейбол, баскетбол. «Спорт – це світогляд, філософія життєвого шляху. У людини він виховує найкращі риси характеру: силу, волю, дисциплінованість, відповідальність, вміння долати труднощі та одну з найгірших людських якостей лінь. Займайтеся спортом, любіть спорт!» - порадив дітям та молоді Дмитро Биков.   

 

До привітань приєдналася директор СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Ольга Сень, яка подякувала учням за активну участь у спорті, органам місцевого самоврядування, Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»,  відділенню НОК України в м. Горішні Плавні  за фінансову підтримку та розвиток спорту та фізичної культури в школі.

 

Участь в урочистостях взяли випускники школи: майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної команди України з боксу, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів України Ганна Охота та майстер спорту України, член національної збірної команди України з боксу, багаторазова призерка чемпіонатів України Анастасія Білошицька. Ганна Охота побажала спортсменам нових перемог та злетів, порадила учням школи поважати свої вчителів та тренерів, наполегливо займатися спортом.