У ДНЗ «Казка» новий завідувач

20.04.2017, 12:02

18 квітня 2017 року міський голова Дмитро Биков та заступник міського голови Надія Угнічева представили колективу дошкільного навчального закладу компенсуючого типу «Казка» нового завідувача – Ірину Гартман.

 

Новопризначений керівник має відповідну фахову освіту та 23-річний педагогічний стаж роботи. Більше 10 років працювала вихователем дошкільного навчального закладу, має досвід роботи вихователя-методиста та завідувача дошкільного навчального закладу.

 

Міський голова привітав Ірину Гартман з призначенням, побажав плідної роботи в дошкільному навчальному закладі, активності й творчості. Висловив вдячність Валентині Євтушенко, доля якої понад 25 років була нероздільно пов’язана з ДНЗ «Казка», який вона очолювала з 1990 року. За роки плідної роботи Валентина Олексіївна згуртувала працездатну команду професіоналів, діяльність яких забезпечила ефективну роботу офтальмологічного, логопедичних та дефектологічних кабінетів. Небайдужість і бажання Валентини Олексіївни зробити дошкільну освіту якісною і доступною для кожної дитини стали підставою для перепрофілювання очолюваного нею закладу в дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу.

 

Заступник міського голови Надія Угнічева побажала Ірині Гартман творчих здобутків на посаді керівника, задоволення від виконання шляхетної справи.