Привітання міського голови

26.05.2010, 15:50

Останній дзвоник!

Дорогі діти! Шановні вчителі та батьки!

Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке цьогоріч осяяне світлом прекрасного ювілею – 50-річчя Комсомольська. Цей день не просто знаменує завершення навчального року. Це - подолання чергової сходинки в освоєнні знань для наймолодших школярів. Адже вони вже пройшли перший і, напевно, найскладніший етап навчання. Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки.

Дорогі діти! Завжди пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і держава покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас свою любов, доброту, щедрість своїх сердець.

Шановні батьки!Сьогоднішній урочистий день радісний і для ваших дітей і для вас. Адже саме ви пройшли крок за кроком з дітьми всі шкільні роки життя. Ви раділи їхнім успіхам, переймалися їх невдачами. Дякую вам за щоденну турботу і тепло вашої душі.

Дорогі вчителі!Найщиріші слова вдячності й шани висловлюю вам за творчу, натхненну і невтомну працю, педагогічну мудрість, за той вогонь знань та добра, який ви запалили в серцях дітей.

Від усього серця бажаю гарного й змістовного відпочинку учням молодших і середніх класів, випускникам – вдалого старту в самостійне життя, успіхів у здійсненні задумів і мрій. Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день.
Бажаю кожному з вас впевненості у собі, непохитної віри у завтрашній день, у свою щасливу долю! Хай щедрою на добро та радість стане ваше майбуття, а удача буде вашим вірним супутником на нелегкій життєвій дорозі!

Міський голова Сергій Супрун