Сесія Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

21.04.2017, 09:26

18 квітня у великій залі міської ради за головування міського голови Дмитра Бикова пройшла двадцять друга сесія Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області сьомого скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь 29 депутатів міської ради.

 

У ході засіданні сесії міської ради розглянуто питання щодо виділення з міського бюджету коштів на відшкодування перевізникам витрат за проїзд до садових товариств у місті Горішні Плавні на 2017 рік. У зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати на 23,3%, вартості дизельного пального на 39%, вартості запасних частин на 16 % перевізники були вимушені підняти тариф на перевезення до садів та городів до 6,5 грн. З ініціативи міського голови Дмитра Бикова з метою зменшення фінансового навантаження на пенсіонерів та утримання вартості проїзду до садів та городів на рівні минулого року (5 грн) з міського бюджету виділено дотацію перевізникам у сумі 400 тис. грн.

 

Депутати міської ради опрацювали та погодили Міську програму розвитку водопровідно-каналізаційного господарства міста Горішні Плавні на 2017-2020 роки, направлену на покращення роботи системи водопостачання та водовідведення, зниження енерговитрат та втрат води в мережах. Директор департаменту житлово-комунального господарства Петро Василюк прокоментував зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства  міста Горішні Плавні на 2017 рік, Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2015-2017 роки, Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки та Програми розвитку та збереження зелених насаджень у м. Горішні Плавні на 2016 - 2017 роки.

 

Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік доповіла Алла Говорун – начальник фінансового управління. Збільшено видатки управлінню охорони здоров’я на 646,2 тис. грн для здешевлення вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань. Виділено управлінню охорони здоров’я 120,7 тис. грн на проведення клініко-діагностичних обстежень першопрохідників та першозасновників, придбання експрес-тестів для визначення ротавірусної інфекції та 175 тис. грн - для часткового забезпечення  хворих з рідкісними (орфанними) захворюваннями, медикаментозне забезпечення та придбання засобів реабілітації для дітей та молоді з особливими потребами. Відділу освіти виділено 674,9 тис. грн на обладнання ЗОШ сучасними меблями та мультимедійною дидактичною й лінгафонною технікою. Здійснено пересування асигнувань з резервного фонду: на відділ освіти - 383 тис. грн (для придбання СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 обладнання для відеоконферецій та здійснення у СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 капітального ремонту покрівлі будівлі); на відділ культури, спорту і туризму – 139,4 тис. грн (для придбання протипожежного  обладнання,  навчання відповідального за протипожежну безпеку, участь у чемпіонаті України з кульової стрільби).

 

Депутати міської ради погодили Положення про громадську раду при Горішньоплавнівській міській раді Полтавській області, затверджене членами новообраної громадської ради на першому засіданні 05 квітня 2017 року. Внесли зміни до Статуту територіальної громади міста.

 

Депутати міської ради підтримали Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки міста Горішні Плавні на 2017 – 2021 роки, прокоментовану начальником відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Нелею Карпець.

 

Опрацювали питання економічного розвитку та ресурсів, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.