Напередодні Дня міста відбулася традиційна зустріч із батьками міста

21.04.2017, 15:11

Напередодні Дня міста 20 квітня міський голова Дмитро Биков взяв участь у традиційній зустрічі із членами Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» та Спілки «Першозасновників ПрАТ «Полтавський ГЗК», що пройшла в кінолекційній залі об’єднаного музею історії ПрАТ «Полтавський ГЗК» і міського історико-краєзнавчого музею.  

 

Міський голова Дмитро Биков привітав представників старшого покоління з Днем міста, подякував за сумлінну багаторічну працю й любов до рідного міста, поділився досягненнями соціально-економічного розвитку міста, пообіцяв підтримку та побажав здоров’я, благополуччя, сімейного затишку. Дмитро Биков повідомив присутнім, що у квітні на засіданні сесії Горішньоплавнівської міської ради прийнято рішення, що стосуються підтримки першопрохідників і першозасновників міста й комбіната, які дозволять цій поважній категорії мешканців проходити загально-клінічні дослідження та електрокардіограму безкоштовно. 40 тис. грн з міського бюджету виділено на проведення клініко-діагностичних досліджень стану здоров’я першопрохідників та першозасновників. Очільник міста поінформував, що 400 тис. грн також виділено з бюджету, щоб зменшити фінансове навантаження на малозахищені верстви населення та утримати вартість проїзду для них до садів та городів на рівні минулого року - 5 грн. Так як, у зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати на 23,3%, вартості дизельного пального на 39%, вартості запасних частин на 16 % перевізники вимушені підняти тариф на перевезення до садів та городів до 6,5 грн.

 

Завідувач музею ПрАТ «Полтавський ГЗК» Микола Стахів презентував гостям фото-слайди зі світлинами минулих років. Ансамбль «Свекрушеньки» Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) «Калина» тепло привітали першопрохідців зі святом чудовою концертною програмою.  

 

На завершення святкової зустрічі за доброю традицією ПрАТ «Полтавський ГЗК» пригостив першопрохідців ароматним чаєм та смачними пиріжками.