Вшанували світлу пам'ять видатних людей Горішніх Плавнів

24.04.2017, 10:02

21 квітня напередодні Дня міста представники органів місцевого самоврядування на чолі з міським головою Дмитром Биковим вшанували світлу пам'ять видатних людей Горішніх Плавнів.

Міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Юрій Муха відвідали місця поховання й віддали данину глибокої шани землякам: Почесним громадянам, керівникам, містянам, завдяки чиїм зусиллям Горішні Плавні стали успішним та знаним в Україні та світі містом.

Поклали живі квіти на могили воїнів, які загинули, захищаючи незалежність та суверенність України на Сході: Миколи Зайцева, Олександра Білоконя, Євгенія Волошина. Нащадки не забудуть героїв-земляків, які з честю виконали військовий обов’язок.

Вшанували світлу пам'ять Почесного громадянина міста колишнього генерального директора ПрАТ «Полтавський ГЗК», народного депутата Верховної Ради України першого скликання, депутата обласної та міської рад Володимира Мартиненка, залишили квіти біля меморіальної дошки на його будинку. У яхт-клубі, побудованому за його ініціативи, встановили корзину з квітами.

У ході покладання квітів на могили видатних містян відзначили їх заслуги та досягнення перед територіальною громадою міста.