Х Всеукраїнський учнівський форум «Дружба без кордонів через лідерський рух»

24.04.2017, 10:49

20-21 квітня на базі СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка та дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт» пройшов Х Всеукраїнський учнівський форум «Дружба без кордонів через лідерський рух».

 

Участь у форумі взяли делегації із дев’яти регіонів України: Києва, Львова, Черкас, Полтави, Дніпропетровська, а також представники шкіл міста Горішні Плавні.

 

Учасників форуму привітала заступник міського голови Надія Угнічева, яка відзначила, що молодіжна політика є одним з пріоритетних напрямків розвитку міста, подякувала лідерам молодіжного руху за активну громадянську позицію, побажала усім плідної праці та запевнила, що органи місцевого самоврядування Горішніх Плавнів всіляко сприятимуть їх роботі.

 

Щирі вітання та найкращі побажання прозвучали на адресу молодіжних лідерів від виконуючої обов’язки начальника відділу освіти Лілії Щербини, помічника народного депутата Костянтина Жеваго Руслана Клименка, директора СЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. В.О.Нижниченка Ольги Сень.

 

Протягом 2-х днів учасники форуму висловлювали свою громадянську позицію на засіданні лідерів учнівського самоврядування, презентували відеороботи з теми «Самоврядування – це ми»,  розглядали питання самореалізації і толерантності під час тренінгів, брали активну участь в експрес-опитуваннях та конкурсах.

 

Представники лідерського руху Х Всеукраїнського форуму «Дружба без кордонів через лідерський рух» отримали сертифікати в рамках проекту «Центру глобального молодіжного партнерства» та дипломи за конкурс фотоколажів та відеоробіт «Самоврядування – це ми».

 

Форум дружби об’єднав юних, енергійних, сміливих, небайдужих і довів, що в нашій країні є потужний потенціал творчої, обдарованої молоді, справжніх лідерів, які зможуть змінити життя країни на краще і стануть джерелом натхнення для інших.