«ДНІПРОВА ХВИЛЯ – 2017»

24.04.2017, 10:02

21 квітня у великій залі Палацу культури і творчості відбулася урочиста церемонія нагородження переможців мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля», що проходить в місті під патронатом міського голови Дмитра Бикова.

 

Фестиваль-конкурс «Дніпрова хвиля» проводиться у Горішніх Плавнях вже 18 років поспіль. Його мета - сприяння розвитку дитячого та юнацького мистецтва, виявлення й підтримка юних талантів. Участь у фестивалі беруть діти й молодь міста, які змагаються у вокальному, хореографічному, оригінальному жанрах, представники субкультури (реп, хіп-хоп, брейк-данс та інші).  

 

Захід було урочисто відкрито чарівним віденським вальсом у виконанні учасників ансамблю спортивно-бального танцю «Гармонія» (ЦД та ЮТ). На свято мистецтва завітали почесні гості: секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Надія Угнічева.

 

Секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота привітав учасників фестивалю, відзначив, що у міста з такою великою кількістю талановитої молоді - велике майбутнє. Подякував учасникам та організаторам фестивалю за прекрасне мистецьке свято. Заступник міського голови Надія Угнічева подякувала юні за розмаїття яскравих виступів, побажала дітям та молоді нових творчих злетів. Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська зазначила, що у фестивалі-конкурсі «Дніпрова хвиля-2017» участь взяли понад 400 дітей та молодих людей, журі було переглянуто понад 100 номерів, з них відібрано 57 найкращих, які й стали переможцями, які осяяли мистецький небосхил Горішніх Плавнів феєричним світлом.

 

Представники органів місцевого самоврядування вручили переможцям дипломи, статуетки та пам’ятні подарунки. Церемонія нагородження завершилася чудовим гала-концертом, що порадував глядачів яскравими костюмами, запальними танцями та гарними музичними композиціями.

 

 

СПИСОК  ПЕРЕМОЖЦІВ  МИСТЕЦЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ  «ДНІПРОВА  ХВИЛЯ – 2017»

 

ВОКАЛЬНИЙ  ЖАНР

 

ДИПЛОМ «НАДІЯ ФЕСТИВАЛЮ»:

Озерян Катерина

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1

(керівник Колесніченко І.В.)

Цимбал Ніколь

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1

(керівник Колесніченко І.В.)

Савельєва Єлизавета

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 ім. В.О. Нижниченка

(керівник Федо А.Ю.)

 Зінець Даяна

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 4

(керівник Кличкова М.М.)

Кривошея Поліна

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської

(керівник Руденко Н.М.)

Зразковий вокальний ансамбль «Каприз» (молодша група)

ЦД та ЮТ

(керівник Ковнір Ю.С.)

Ансамбль «Скерцо» (середня група)

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2

(керівник Гальченко Г.М.)

Ансамбль «Калейдоскоп»

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 4

(керівник Кличкова М.М.)

Вокальна група «Первоцвіт»

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської

(керівник Руденко Н.М.)

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ:

Зубкова Аріна

ЦД та ЮТ

(керівник Ковнір Ю.С.)

Намінас Анастасія

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

(керівник Колесніченко І.В.)

Кітляр Єлизавета

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 4

(керівник Кличкова М.М.)

Івашина Богдан

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської

(керівник Руденко Н.М.)

 

Крикля Марина

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6

(керівник Терешок О.А.)

Тріо «Мелодіка»

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1

(керівник Колесніченко І.В.)

Ансамбль «Скерцо» (старша група)

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2

(керівник Гальченко Г.М.)

Вокальний ансамбль «Ліра»

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської

(керівник Руденко Н.М.)

Вокальний колектив «Дебют»

КПК КрНУ

(керівник Альошина Т.В.)

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ:

Заїка Дар’я

ЦД та ЮТ

(керівник Ковнір Ю.С.)

Саргсян Анжела

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

(керівник Колесніченко І.В.)

Мокляк Діана

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

(керівник Колесніченко І.В.)

Волох Анастасія

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

(керівник Колесніченко І.В.)

Гальченко Ірина

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

(керівник Гальченко Г.М.)

Шимчина Алевтина

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

(керівник Гальченко Г.М.)

Мішньов Даніїл

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 ім. В.О. Нижниченка

(керівник Федо А.Ю.)

Попкова Єлизавета

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 4

(керівник Кличкова М.М.)

Крашанов Іван

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6

(керівник Терешок О.А.)

Піддубна Єлизавета

(керівник Гальченко Г.М.)

Тріо «SMILE»

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1

(керівник Колесніченко І.В.)

 

Вокальний гурт «Непоседы»

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 ім. В.О. Нижниченка

(керівник Федо А.Ю.)

Вокальний гурт «Дивертисмент»

СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської

(керівник Попович М.Г.)

Квартет ансамблю «Веселий діліжанс»

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6

(керівник Терешок О.А.)

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ:

Яким Євгенія

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2

(керівник Гальченко Г.М.)

Атинян Поліна

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6

(керівник Терешок О.А.)

Говоруха Мілена

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6

(керівник Терешок О.А.)

Бреус Володимир

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6

(керівник Терешок О.А.)

Ткаченко Яків

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6

(керівник Терешок О.А.)

Петля Наталія

Вище професійне гірничо-будівельне училище

(керівник Кличкова М.М.)

Вокальний ансамбль «Смайлики»

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1

(керівник Колесніченко І.В.)

Вокальний ансамбль «Веселий діліжанс»

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6

(керівник Терешок О.А.)

Вокальний ансамбль «Майстер»

ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6

(керівник Терешок О.А.)

Дует у складі Петлі Наталії та Стояна Дмитра

Вище професійне гірничо-будівельне училище

(керівник Кличкова М.М.)

 

ГРАН - ПРІ:

Павлюк Єлизавета

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 ім. В.О. Нижниченка

(керівник Федо А.Ю.)

 

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ:

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ:

Ансамбль естрадного танцю «Грація» (старша група)

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка

(керівник Атаманчук О.О.)

Хореографічна студія «Імідж» (середня група)

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

(керівник Ткаченко А.С.)

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ:

 

ДИПЛОМ «НАДІЯ ФЕСТИВАЛЮ»:

Школа танцю «REMA DANCE FAMILY» (молодша група)

(керівники Цимбал С.В. та Цимбал М.В.)

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ:

Хореографічний гурт «Cool kidz» (молодша група)

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської

(керівник Головкін К.В.)

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ:

Школа танцю «REMA DANCE FAMILY» (середня група)

(керівники Цимбал С.В. та Цимбал М.В.)

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ:

Хореографічний гурт «Cool kidz» (середня група)

СЗОШ І – ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської

(керівник Головкін К.В.)

 

Школа танцю «REMA DANCE FAMILY» (старша група)

(керівники Цимбал С.В. та Цимбал М.В.)

 

СПОРТИВНО – БАЛЬНА  ХОРЕОГРАФІЯ:

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ:

Колектив спортивно – бального танцю «Гармонія»

ЦД та ЮТ

(керівник Шаповалова С.Л.)

 

НАРОДНА  ХОРЕОГРАФІЯ:

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ:

Хореографічний ансамбль «Ремікс»

ЦД та ЮТ

(керівник Бісько О.І.)

 

 

 

ДИПЛОМ «НАДІЯ ФЕСТИВАЛЮ»:

Школа східного танцю «Алім’а»

(керівник Лавринець Л.С.)

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ:

Колектив східного танцю «Аль Джана»

ЦД та ЮТ

(керівник Хохуля О.В.)

 

 

ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР:

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ:

Театр моди і танцю «Престиж»

ЦД та ЮТ

(керівник Попель А.О.)

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ:

DENZAL

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ:

Клепініна Анна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

(керівник Литвинова Н.Ю.)