Трудовий колектив цеху виробництва окатків ПрАТ «Полтавський ГЗК» вітали з 40-річчям

24.04.2017, 16:20

21 квітня у малій залі Палацу культури і творчості трудовий колектив цеху виробництва окатків ПрАТ «Полтавський ГЗК» відзначив 40 річний ювілей.

 

Сорок років тому, 25 квітня 1977 року, у нашому місті на гірничозбагачувальному комбінаті відбувся запуск першої технологічної лінії виробництва окатків із застосуванням американського обладнання компанії «AllisChalmers» з повною автоматизацією технологічного процесу, що забезпечила високу якість продукції. У лютому 1978 року введено другу технологічну лінію з виробництва окатків фабрики огрудкування № 1 (ЦВО-1). У продовж 1980 року введені в експлуатацію третю та четверту технологічні лінії з виробництва окатків фабрики огрудкування № 2 (ЦВО-2). Продуктивність чотирьох технологічних ліній з виробництва окатків ПрАТ «Полтавський ГЗК» складає 12 млн т на рік. З часу їх будівництва вироблено і відвантажено 315 млн т окатків - остаточної продукції комбінату.

 

З ювілеєм трудовий колектив цеху виробництва окатків привітав голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, подякував за нелегку щоденну працю, ініціативність, відданість та відповідальність, поділився планами розвитку виробництва на майбутнє, побажав працівникам комбінату міцного здоров’я та  благополуччя. Відзначив найкращих працівників цеху Почесними грамотами адміністрації ПрАТ «Полтавський ГЗК», подякував за сумлінну працю, вручив чудові святкові букети.  

 

Від імені міського голови Дмитра Бикова привітав зі святом працівників цеху виробництва окатків перший заступник міського голови Олександр Чуприна, який побажав присутнім здоров’я, достатку, задоволення від роботи, а комбінату – успіхів, процвітання та реалізації цікавих проектів. З нагоди 40-річного ювілею цеху виробництва окатків вручив пам’ятний подарунок – картину із зображенням міського краєвиду, представникам трудового колективу - Подяки міського голови та квіти. 

 

Пролунали теплі вітальні промови й найщиріші побажання від заступника Голови Наглядової Ради Володимира Бадагова, керівника групи з реалізації проекту «ДЗФ будівництво 9 секції» Василя Терещенка, голови профспілкового комітету ПрАТ «Полтавський ГЗК» Сергія Афоніна.

 

Творчі колективи Палацу культури і творчості підготували в подарунок чудову концертну програму, що піднімала всім настрій у продовж урочистого заходу.