Горішні Плавні та Проект ПРОМІС опрацювали Програму просування продукції міста на зовнішні ринки

24.04.2017, 10:02

21 квітня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Програми просування продукції міста Горішні Плавні на зовнішні ринки.

Участь у роботі засідання взяли міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради  Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, Почесний громадянин міста Олександр Попов, муніципальний координатор впровадження Проекту від Горішніх Плавнів, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова, представники структурних підрозділів департаменту економічного розвитку та ресурсів, бізнесових структур міста, проекту ПРОМІС: головний експерт з розвитку бізнесу Валерій Кокоть, регіональний координатор у Полтавській області Ірина Дудка.

 

Головний експерт з розвитку бізнесу Валерій Кокоть представив присутнім напрямки роботи Проекту ПРОМІС. Презентував  напрацювання Програми просування продукції міста Горішні Плавні на зовнішні ринки, метою якої є вироблення місцевої політики та напрацювання ефективних рішень для розвитку експортної діяльності в місті, що ґрунтується на наявних ресурсах та умовах господарювання, враховує стратегічні напрями розвитку міста, регіональні та національні пріоритети розвитку та європейські, світові ринкові тенденції. Представив бачення розвитку експортної діяльності малого та середнього підприємництва міста, яке ґрунтується на аналізі стану розвитку експорту в Горішніх Плавнях: динаміки зовнішньої торгівлі, місцевого експортного клімату, місцевої інфраструктури для розвитку експорту.   

Учасниками заходу обговорено та погоджено стратегічні напрями розвитку експорту та подальший план дій щодо їх реалізації. У ході засідання вироблено спільну пропозицію стосовно започаткування регіональної Спілки експортерів малих та середніх підприємств із центром у Горішніх Плавнях, проведення її установчих зборів у місті, розробки каталогу експортної продукції міста з метою просування власних економічних інтересів у ході міжнародних візитів.