Вахта пам’яті жертвам аварії на ЧАЕС

26.04.2017, 16:59

26 квітня оголошено Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

 

Цьогоріч в Україні виповнюється 31 рік з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Це день пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними збитками. Це день вшанування героїзму тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

 

26 квітня в місті Горішні Плавні біля пам’ятного знака на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС відбувся загальноміський мітинг-реквієм.

 

Представники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та закладів міста, релігійних організацій, учнівських та студентських колективів, громадської організації «Союз-Чорнобиль» на чолі з міським головою Дмитром Биковим вшанували світлу пам'ять учасників ліквідації аварії.

 

Присутні схилили голови в глибокій скорботі за невинно загиблими співвітчизниками під час хвилини мовчання, поклали живі квіти й вінки до підніжжя пам’ятника на згадку про жертв трагедії. На згадку про цей день члени громадської організації «Союз-Чорнобиль» зробили спільне фото.