У Горішніх Плавнях відбувся мітинг-реквієм з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

27.04.2017, 17:01

28 квітня в місті Горішні Плавні біля пам’ятника «Загиблим на виробництві» відбувся мітинг-реквієм з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

 

Участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування: перший заступник міського голови Олександр Чуприна, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, представники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, підприємств ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК», закладів, установ, організацій, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, громадськості.

 

До територіальної громади звернувся перший заступник міського голови Олександр Чуприна, який відзначив, що людське життя – найвища цінність у світі. Зазначив, що Всесвітній день охорони праці - це слушна нагода звернути увагу суспільства на причини виникнення нещасних випадків та професійних захворювань на робочих місцях, нагадати про необхідність та важливість забезпечення безпечних умов роботи працівників, активізувати зусилля з метою недопущення нещасних випадків.

 

У своїй промові перший заступник голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Іванов наголосив, що підприємства компанії FERREXPO сумлінно працюють над покращенням умов праці робітників, прагнуть досягти найвищої мети – не мати випадків травматизму, що призводять до загибелі людей, вшановують пам’ять загиблих працівників. Побажав усім здоров’я та безпечної роботи.

 

На мітингу також виступила начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань у місті Горішні Плавні Валентина Терещенко, яка зауважила, що за оцінкою Міжнародної організації праці у світі кожного дня в середньому від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань помирає 5 тис. осіб. Акцентувала увагу, що дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки стане запорукою збереження людського життя.

 

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих на підприємствах, поклали вінки та квіти до підніжжя пам’ятника «Загиблим на виробництві».