Засідання виконавчого комітету

28.04.2017, 11:48

25 квітня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

  

Засідання вів міський голова Дмитро Биков, який привітав присутніх з Днем міста, побажав благополуччя, міцного здоров’я й довголіття, а місту – нових успіхів та процвітання, запросив долучитися до культурно-мистецьких заходів з нагоди свята, що відбудуться 28-29 квітня.

  

Міський голова повідомив, що за підсумками рейтингу роботи зі спортивної майстерності у 2016 році управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту ПОДА визначено, що Горішні Плавні зайняли І місце з неолімпійських та ІІ місце з олімпійських видів спорту серед міст Полтавщини, а ДЮСШ № 2  - ІІ місце з олімпійських видів спорту серед спортивних шкіл області. Дмитро Биков вручив пам’ятні відзнаки начальнику відділу культури, спорту і туризму Ірині Зеленській, директору ДЮСШ № 2 Віктору Чирочці, привітав колективи спортивних закладів та побажав подальших успіхів та перемог. Очільника міста здивував такий рейтинг міста з олімпійських видів спорту, так як у 2016 році саме представник міста - майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної України, спортсмен веслувального клубу «Гірник» Дмитро Янчук став бронзовим призером 31 Літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро у веслуванні на каное. 

 

Члени виконавчого комітету заслухали інформацію в.о. начальника відділу освіти Лілії Щербини про збільшення на 10% вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста в літній оздоровчий період з метою повноцінного оздоровлення малечі.

 

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко доповіла про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2017 року. Члени виконкому затвердили мережу закладів оздоровлення та відпочинку на 2017 рік у складі: ДСОЦ «Горизонт», пришкільні табори, спортивні табори ДЮСШ № 1, 2, 3, табір праці та відпочинку Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, табір відпочинку ЦД та ЮТ, табір з денним перебуванням при Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Надія». Цього літа на оздоровлення та відпочинок заклади міста готові прийняти 2958 дітей.

 

За рахунок коштів обласного та міського бюджетів дитячим закладам з оздоровлення та відпочинку Полтавщини буде відшкодовано частину вартості путівки (два прожиткових мінімуми для дитини від 6 до 18 років, але не більше ніж 70% від вартості путівки). Вартість путівок в ДСОЦ «Горизонт» для дітей, батьки яких працюють у бюджетній сфері, буде здешевлено на 30%; для дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, та дітей-інвалідів – на 100%. 

 

При Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» для дітей-інвалідів, дітей з вадами розумового або фізичного розвитку та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з 01 червня буде відкрито табір з денним перебуванням з дворазовим та триразовим харчуванням. Заплановано організувати ІІІ тури: на 20 робочих днів із 01.06.2017, на  20 робочих днів із 03.07.2017, на 18 робочих днів із 01.08.2017). Визначено, що перебування дітей вищезазначених категорій у Центрі буде безкоштовним.

 

Традиційно з 01 червня упродовж 16 робочих днів працюватимуть пришкільні табори міста. Із 29 червня табір відпочинку ЦД та ЮТ запрошує дітей на відпочинок на 16 робочих днів. Вартість путівки в пришкільних таборах при триразовому харчуванні складе 45 грн, при дворазовому – 35 грн на 1 дитину на 1 день. Діти пільгових категорій будуть звільнені від оплати за харчування.  За рахунок коштів міського бюджету передбачено здешевлення вартості путівок на 45% в пришкільних таборах, ДЮСШ № 2, ЦД та ЮТ.

 

Спортивні табори міста з дворазовим харчуванням буде відкрито при ДЮСШ № 1 з 01 червня, при ДЮСШ № 3 з 01 червня (відділення баскетболу), з 06 червня та 29 червня  (відділення з веслування), з 01 серпня (відділення бадмінтону). З міського бюджету передбачено кошти на здешевлення путівок на 50%.        

 

На засіданні виконавчого комітету для пришкільних таборів, ДЮСШ № 2, ЦД та ЮТ

встановлено вартість путівки (харчування):

- з триразовим харчуванням, денним сном та терміном перебування 16 днів – 720 грн, із них батьківська доплата – 396 грн;

- з дворазовим харчуванням та терміном перебування 16 днів – 560 грн, із них батьківська доплата – 308 грн;

для спортивних таборів:

- при ДЮСШ № 1 з дворазовим харчуванням та терміном перебування 18 днів – 810 грн, із них батьківська доплата – 405 грн;

- при ДЮСШ № 3 з дворазовим харчуванням та терміном перебування у відділенні баскетболу 16 днів – 720 грн, із них батьківська доплата – 360 грн, у відділеннях веслування та бадмінтону з дворазовим харчуванням та терміном перебування 18 днів – 900 грн, із них батьківська доплата – 450 грн.

 

Розглянули питання вартості квитків на атракціони міського парку культури та відпочинку. У 2017 році у зв’язку зі зростанням мінімальної заробітної плати, вартості електроенергії, матеріальних витрат та витрат на технічне обслуговування атракціонів погоджено вартість квитків для дорослого 20 грн, для дитини – 10 грн.

 

Опрацювали тариф на послуги з вивезення побутових відходів, який не переглядався в Горішніх Плавнях з 2014 року. З 2011 року також не змінювалася норма вивезення побутових відходів відповідно до схеми санітарної очистки міста. За цей час значно виросли основні складові витрат (з 2014 року розмір прожиткового мінімуму виріс на 38%, вартість бензину – на 38%, дизельного палива – на 30%, мастил – на 75%), що призвело до збільшення вартості тарифу на послуги з вивезення побутових відходів до 13,26 грн на у одного мешканця за один місяць.

 

Взяли до відома інформацію директора КП «СпецЕко» Сергія Карацюби про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2016 рік.

 

У ході засідання також були опрацьовані питання державної реєстрації, житла, архітектури та містобудування, житлово-комунального господарства.