У Горішніх Плавнях створено Спілку експортерів малих та середніх підприємств

28.04.2017, 15:37

28 квітня напередодні Дня міста у Горішніх Плавнях відбулася важлива подія у сфері бізнесу, значуща не тільки для нашого міста, а й для України - установча конференція Спілки експортерів малих та середніх підприємств.  

 

Участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування, Проекту ПРОМІС, КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ТОРГОВОЇ ПАЛАТИ, Торгово-промислової палати України та понад 50 представників бізнесу.

 

У ході конференції за підтримки проекту Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) засновано Спілку експортерів малих і середніх підприємств, мета якої - об’єднати зусилля і ресурси діючих та потенційних експортерів для освоєння нових вітчизняних та європейських ринків збуту.

 

Після конференції проведено круглий стіл, присвячений питанням сприяння експорту продукції малих та середніх підприємств.

 

Міський голова Дмитро Биков привітав учасників заходу, подякував представникам бізнесу, Проекту ПРОМІС за слушні пропозиції та ініціативи, спрямовані на покращення бізнес-клімату в місті, які знайшли своє відображення в Програмі просування продукції міста на зовнішні ринки. Закликав присутніх до плідної співпраці, висловив сподівання, що завдяки спільним зусиллям наш малий бізнес стане «великим» гравцем в економічному зростанні українських міст. Побажав усім успіхів, втілення в життя цікавих бізнес-ідей та реалізації амбіційних проектів.

 

Яскравим акордом заходу стало нагородження переможців міського конкурсу «Бізнес-ідея для підприємця», що традиційно проводиться в Горішніх Плавнях серед учнівської молоді. Нагороди та пам’ятні подарунки майбутнім підприємцям вручили міський голова Дмитро Биков та голова журі конкурсу, депутат Полтавської обласної ради Володимир Говоренко.

 

Далі учасники круглого столу опрацювали напрямки співпраці з Проектом ПРОМІС щодо просування експорту продукції малих та середніх підприємств міст-партнерів, ознайомилися з досвідом роботи українських підприємств на зовнішніх ринках.

 

Емма Турос, виконавчий директор КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ТОРГОВОЇ ПАЛАТИ, презентувала діяльність організації та Проекту CUTIS.

 

Менеджер з комунікації Олександра Гриценок ознайомила присутніх з  діяльністю Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України.