У Горішніх Плавнях реалізовано проект «Дворовий майданчик»

3.05.2017, 15:51

Минулого тижня з нагоди Дня міста у рамках міської Програми розвитку молодіжної політики реалізовано щорічний проект «Дворовий майданчик», спрямований на залучення дітей, підлітків та їх батьків до рухливих командних ігор.

 

Проект засновано з ініціативи молоді та підлітків міста ще у 2006 році з метою популяризації спільного активного відпочинку дітей та батьків на майданчиках міста.  

 

У 2017 році захід проведено за участі дітей віком від 6 до 12 років на території 10 майданчиків міста. Були задіяні шкільні стадіони та пришкільні території, міські ігрові майданчики. Кожний навчальний заклад Горішніх Плавнів мав свій оригінальний план проведення заходу, до реалізації якого долучилися вчителі, батьки та учнівське самоврядування. За кошти міського бюджету придбано близько 600 призів для переможців та учасників конкурсів та змагань. Найактивніші, найспритніші та найкмітливіші учасники отримали сувеніри на згадку.  

 

За участі представників Комсомольського політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського до участі у проекті залучено дітей та батьків внутрішньо переміщених осіб.

 

Проект «Дворовий майданчик» організовано за підтримки органів місцевого самоврядування відділом у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету (начальник Тетяна Оробченко).