Ветерани заслуговують на особливу увагу громади

6.05.2017, 11:53

Ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку територіальної громади. З плином часу все менше учасників Другої світової війни можуть самостійно відвідувати урочисті заходи у День Перемоги. Бойові рани та роки роблять свою справу, багато з них сьогодні прикуті до ліжка чи важко хворіють. Окрім матеріального та соціального забезпечення вони найбільше потребують щирих слів підтримки, доброти і поваги.

 

06 травня напередодні Дня Перемоги секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, головний лікар міської лікарні Костянтин Шкляр, відвідали міську лікарню, де вшанували ветеранів, які проходять курс лікування на стаціонарі.

 

Представники органів місцевого самоврядування від імені міського голови Дмитра Бикова привітали 7 сивочолих учасників війни із 72 річницею Перемоги,вручили квіти та святкові подарункові набори, подякували за неоціненний вклад у перемогу над нацизмом, підбадьорили та побажали їм скорішого одужання, добробуту та родинного затишку.

 

Поцікавилися в пацієнтів станом їх здоров’я, умовами перебування ветеранів у лікарні, вислухали побажання та висловили свою щиру шану і вдячність. Жодних нарікань на роботу персоналу з боку ветеранів не надходило.

 

Пацієнти подякували органам місцевого самоврядування за комфортні умови перебування в лікарні, за придбані нові сучасні та зручні ліжка, за впроваджені важливі соціальні ініціативи, направлені на підтримку малозахищених верств населення.