Не заростуть людські стежини до святинь Другої світової війни

6.05.2017, 11:54

Час невблаганно стирає з пам'яті факти, події, імена, проте священна пам'ять і воєнні реліквії завжди житимуть у наших серцях. Ми - в неоплатному боргу перед визволителями, які поклали своє життя за мир на землі. Із вдячністю і глибокою шаною вклоняємося ми воїнам, загиблим у роки Другої світової війни.

 

06 травня традиційно напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні представники органів місцевого самоврядування та ветерани Горішніх Плавнів  вшанували загиблих у війні 1939-1945 років.

 

Секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, головний спеціаліст відділу Марина Сидорчук, голова ради міської організації ветеранів Другої світової війни та праці Віра Станицька, голова ради міської організації інвалідів війни та Збройних сил Микола Дудник відвідали місця захоронення воїнів, схилили голови в знак вічної пам’яті про тих, хто поліг тут заради миру та щастя нащадків.

  

Учасники заходу побували біля братської могили в мікрорайоні Низи, де минулого травня відбулася урочиста церемонія перепоховання останків воїнів, загиблих тут у роки Другої світової війни. У скорботній хвилині мовчання присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, яким не судилося повернутися до рідного дому, хто загинув на цій землі.  

 

На міському кладовищі встановили корзину барвистих квітів біля пам’ятника загиблим у Другій світовій війні 1939-1945 років, вшанували світлу пам’ять героїв-льотчиків та залишили живі квіти на їх могилі.

 


Побували біля пам’ятного знака військовим 299 Харківської стрілецької дивізії, які полягли у пеклі боїв у ході кривавої переправи через річку Дніпро, встановили корзину з трояндами, поклали живі квіти пам’яті на гранітну плиту.

 

Пам'ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, героїзму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче — своє життя.