У ДНЗ «Дзвіночок» активно ведуться капітальні ремонти

10.05.2017, 08:24

Минулого тижня за головування міського голови Дмитра Бикова у ДНЗ «Дзвіночок» відбулася виїзна нарада.

 

Участь у нараді взяли заступник міського голови Надія Угнічева, в.о. обов’язки начальника відділу освіти Лілія Щербина, завідувач ДНЗ «Дзвіночок» Валентина Онищенко, працівники закладу.

 

Учасники наради оглянули хід реконструкції туалетних кімнат. Міський голова повідомив, що на капітальний ремонт 4 туалетів у ДНЗ «Дзвіночок» з міського бюджету виділено 450 тис. грн. Повний комплекс робіт виконано вже у двох приміщеннях: замінено труби водопостачання та водовідведення, встановлено нові двері, енергозберігаючі металопластикові вікна, поверхні стін та підлоги облицьовано чудовою керамічною плиткою імпортного виробництва. Туалети для самих маленьких вихованців ДНЗ облаштовано сучасною зручною для них сантехнікою. Дмитро Биков зауважив, що створюючи гарні побутові умови для малюків, ми тим самим розвиваємо світогляд дитини, виховуємо культуру та поведінку, позитивне відношення маленького громадянина до життя. 

 

Завідувач ДНЗ «Дзвіночок» Валентина Онищенко подякувала органам місцевого самоврядування за суттєву фінансову підтримку. Розповіла, що у серпні 2016 року в ДНЗ за кошти міського бюджету (300 тис. грн) також було завершено капітальний ремонт харчоблоку, замінено кухонні стелажі та холодильне обладнання, виконано ремонт вентиляції, мереж водопостачання та водовідведення. У приміщеннях харчоблоку підвищено санітарно-гігієнічні норми.  

 

Дмитро Биков нагадав, що у 2017 році у рамках масштабної програми з реконструкції санітарних кімнат та харчоблоків ДНЗ міста на 2017-2019 роки у дитячих садочках планують відремонтувати 31 туалетну кімнату (3,5 млн грн) та 4 харчоблоки (1,6 млн грн).