У Горішніх Плавнях в усі ДНЗ придбали сучасні багатофункціональні миючі пилососи

10.05.2017, 16:40

У ДНЗ компенсуючого типу «Казка» міський голова Дмитро Биков провів виїзну нараду за участю заступника міського голови Надії Угнічевої та в.о. обов’язки начальника відділу освіти Лілії Щербини.

 

У ході наради представники органів місцевого самоврядування оглянули 2 нових багатофункціональних миючих пилососи Zelmer Aquawelt Plus, придбані за кошти міського бюджету.

 

Міський голова Дмитро Биков зазначив, що збереження здоров’я дітей – це найважливіший аспект діяльності органів місцевого самоврядування. «Закупка сучасних пилососів дозволить значно підвищити якість прибирання в групових кімнатах, спальнях, музичній та спортивній залах дитячого садка. Вологе прибирання зменшить кількість дрібного пилу, що викликає алергічні реакції в дітей, зробить їх перебування в ДНЗ більш комфортним та безпечним», - зауважив очільник міста. 

 

Міський голова повідомив, що сучасний пилосос – високопотужний та простий у використанні, поєднує в собі 4 функції прибирання. Важливо, що багатофункціональний помічник має аквафільтр, що допомагає ефективно боротися не тільки зі сміттям, а й з одним з найсильніших алергенів – дрібним пилом. Європейський виробник Zelmer стверджує, що завдяки сучасному аквафільтру пилосос забезпечує поглинання до 99% часточок найдрібнішого бруду, освіжає та зволожує повітря.

 

Завідувач  ДНЗ «Казка» Ірина Гартман подякувала очільнику міста за такий гарний та практичний подарунок. Відзначила, що завдяки сучасному пилососу якість прибирання приміщень у дитячому садочку підвищиться в рази, що неодмінно позитивно позначиться на здоров’ї його маленьких вихованців.   

 

Дмитро Биков поінформував, що до Дня міста кожен із 9 дитячих садків Горішніх Плавнів отримав у подарунок по 2 таких сучасних пилососи. На їх придбання виділено 126 тис. грн з міського бюджету.