У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 завершено повну реконструкцію приміщень шкільного медичного пункту

11.05.2017, 08:13

У ході виїзної наради, що відбулася в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, міський голова Дмитро Биков оглянув результати повної реконструкції приміщень шкільного медичного пункту, що складається із кабінету лікаря та медичної сестри, стоматологічного та маніпуляційного кабінетів.

 

Очільник міста зауважив, що реконструкцію приміщень медичної служби здійснено за кошти, що надійшли з Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» ( 300 тис. грн). Міський голова Дмитро Биков подякував народному депутату України Костянтину Жеваго за фінансову підтримку. Повідомив, що роботи виконано якісно та в найкоротший термін, менше ніж за 2 місяці. Стіни та підлогу викладено кахлем сучасного дизайну та приємного кольору. Підвісну стелю Armstrong облаштовано сучасними світильниками. У приміщенні – енергозберігаючі металопластикові вікна та гарні двері. Оновлені кабінети мають дуже привабливий вигляд та зроблять відвідування учнями шкільної медичної частини більш приємними.     

 

Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Віра Усатенко зазначила, що капітальний ремонт у приміщеннях медичного блоку не робився більше 35 років. Висловила вдячність засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народному депутату України Костянтину Жеваго та голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу, органам місцевого самоврядування за увагу до шкільних проблем та створення умов для комфортного перебування дітей у закладі.