Поїздка до Умані учнівського активу

11.05.2017, 08:18

Міська «Програма розвитку молодіжної політики» одним з основних напрямків реалізації декларує підтримку талановитих та обдарованих дітей, реалізацію молодіжних проектів за ініціативою самої молоді, а також участь молоді у громадському житті та у процесах прийняття рішень. Щорічні молодіжні зібрання, на яких учнівське та студентське самоврядування приймає рішення про реалізацію проектів у поточному році й зустрічі з міським головою та з керівниками органу місцевого самоврядування, обговорює проблеми та вносить пропозиції, стали нормою молодіжного життя міста.


Міська влада зацікавлена у підтримці молоді та підлітків, які активно беруть участь у загальноміських заходах, є безпосередніми учасниками реалізації проектів. Поїздки учнівського самоврядування до м.Києва, Верховної Ради України, у інші міста стали традиційними.


У 2017 році міська влада прийняла рішення про заохочення учнівського активу екскурсійною поїздкою в м.Умань, Софіївський дендропарк, про що міський голова Дмитро Биков повідомив на зустрічі з молоддю у квітні.


Поїздка відбулася 5 травня, у період, коли у дендропарку квітнуть дерева і квіти. Участь у поїздці взяли 47 учасників. Діти та дорослі задоволені та вражені красою української природи та ландшафтним дизайном Софіївського парку.