Червоні маки для мешканців Горішніх Плавнів

11.05.2017, 08:22

У рамках міської «Програми розвитку молодіжної політики» реалізовано проект «Червоний мак – символ Перемоги», у якому взяли участь учні та студенти навчальних закладів міста. У березні місяці почалася підготовка до виготовлення маків, а з квітня 2017 року на уроках трудового навчання, засіданнях гуртків, на зібраннях учнівська молодь виготовила 2 500 тисячі червоних маків для мешканців м. Горішні Плавні. Червоні маки, створені руками дітей та підлітків, мали особливе значення для людей різного віку, у них закладено тепло дитячих сердець та праця дорослих.


9 травня з 9.00 ранку на вулиці міста вийшли волонтерські групи учнів, які вітали перехожих з Днем Перемоги та вручали червоний мак – символ пам’яті про загиблих та вшанування живих ветеранів. Людям похилого віку бажали здоров’я, благополуччя та довгих років життя, вітали від імені молоді міста з перемогою над фашизмом.


Містяни були вдячні дітям та підліткам за червоні маки і на мітингу пам’яті біля Вічного вогню червона квітка об’єднувала громаду.


Червоний мак — символ пам'яті жертв Першої світової війни, а згодом – жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року. Квітка червоного «маку пам’яті» використовується з гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо», тому цей молодіжний проект матиме продовження у наступному році.

 

 

Начальник відділу у справах сім’ї та

молоді Тетяна Оробченко