ДНЗ «Горобинці» 40 років

12.05.2017, 13:21

11 травня ДНЗ «Горобинка» відзначив 40-річчя.

 

Привітати ювілярів зі святом завітали міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, представники відділу освіти, СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської, ЦДтаЮТ, Палацу культури і творчості, батьки, вихованці.

 

Міський голова Дмитро Биков у вітальній промові відзначив, що ДНЗ «Горобинка» по праву вважається одним з кращих дошкільних закладів міста. Найкращою оцінкою роботи колективу він вважає наповненість груп дітьми та вдячність батьків. Дмитро Биков наголосив, що сьогодні здійснено потужний крок у напрямку впровадження заходів з енергозбереження та покращення матеріально-технічної бази закладу. У дитячому садочку за фінансової підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго здійснено реконструкцію системи опалення закладу. За кошти міського бюджету виконано капітальні ремонти чотирьох санітарних кімнат, придбано нові меблі, два пилососи та постільну білизну. У планах – продовжити капітальний ремонт туалетів та здійснити реконструкцію харчоблоку.

 

Міський голова привітав колектив ДНЗ «Горобинка» зі святом, побажав закладу процвітання, працівникам – міцного здоров’я, добробуту, злагоди. За сумлінну педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток національної освіти, впровадження сучасних методів навчання й виховання підростаючого покоління та з нагоди 40-ї річниці діяльностісадочка колектив закладу відзначено Подякою міського голови, яку вручив завідувачу ДНЗ «Горобинка» Світлані Кулініч міський голова Дмитро Биков.

 

До привітань приєдналася заступник міського голови Надія Угнічева, яка зазначила, що 40-річна плідна діяльність дитячого садочка є важливою сторінкою в історії розвитку галузі освіти міста, подякувала за сумлінну щоденну працю та високі результати.

 

Прозвучали теплі слова вдячності за педагогічну майстерність, за плідну  співпрацю, за гарно вихованих та підготовлених до школи дітей від начальника відділу освіти Ірини Шошиної, головних спеціалістів відділу освіти Лілії Щербини та Петра Хохулі, директора СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської Алли Тузікової, батьківського колективу. Начальник відділу освіти Ірина Шошина вручила завідувачу ДНЗ «Горобинка» Світлані Кулініч Грамоту Полтавського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України за захист соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. Голова профспілкового комітету Світлана Василенко привітала трудовий колектив із ювілеєм та презентувала іменинний торт.

 

Святкові заходи відвідала Іраїда Вехніна, яка багато років поспіль пропрацювала завідувачем ДНЗ «Горобинка», вітала колег з ювілеєм, дякувала за увагу та турботу.

 

На завершення урочистостей завідувач ДНЗ «Горобинка» Світлана Кулініч відзначила грамотами закладу найкращих працівників, подякувала колективу за розуміння та сумлінну працю. Висловила вдячність органам місцевого самоврядування за надійну підтримку та тісну співпрацю, Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» - за фінансову допомогу.