Участь у V обласній спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу»

15.05.2017, 15:41

З метою залучення інвалідів праці до активного громадського життя, покращення фізкультурно-реабілітаційної роботи серед потерпілих на виробництві від трудового каліцтва та професійних захворювань щорічно Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань проводить спартакіаду серед інвалідів праці «Сила духу».

І цього року 11 травня 2017 року на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» у с. Головач Полтавського району проходила V обласна спартакіада з таких видів спорту, як: армспорт, настільний теніс, бомбаскет, дартс, гирьовий спорт ,шахи.

Наше місто представляла команда відділення виконавчої дирекції Фонду на чолі з Валентиною Терещенко. Усього взяли участь чотири інваліди праці: Зубар Олександр (настільний теніс); Корецький Олександр (гирьовий спорт вагою понад 90 кг), Микитенко Віктор (дартс), Пасічних Костянтин (бомбаскет).

Перше місце серед чоловіків з настільного тенісу отримав інвалід 2 групи від трудового каліцтва Зубар Олександр, який представлятиме наше місто на Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу», що проходитиме з 06 по 10 червня 2017 року в м. Одесі на базі спортивного комплексу Національного університету «Одеська юридична академія».

 

Побажаємо успіхів нашому переможцю.

 

 

 

Начальник відділення Валентина Терещенко