Депутат Горішньоплавнівської міської ради Тарас Зінченко здобув золото на Спартакіаді

18.05.2017, 09:52

17 травня за участі депутатів Горішньоплавнівської міської ради у м. Полтаві відбулися фінальні змагання ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед депутатів.

Представники депутатського корпусу Горішніх Плавнів захищали спортивну честь міста в змаганнях з шахів, шашок та настільного тенісу.  

Депутат Горішньоплавнівської міської ради Тарас Зінченко здобув упевнену перемогу в змаганнях з шахів та привіз додому золоту медаль Спартакіади.

У змаганнях з шашок, у якому взяли участь 45 депутатів Полтавщини,  горішньоплавнівці вибороли загальне VIІІ місце. Такий достойний результат завоювали нашій команді депутати Горішньоплавнівської міської ради Павло Гаврильченко (індивідуальне VI місце серед чоловіків) та Ірина Григор’єва (індивідуальне XIV місце серед жінок). 

Спортивну команду Горішніх Плавнів також представив депутат Горішньоплавнівської міської ради Дмитро Вінівітін, продемонструвавши наполегливість та спортивну волю в запеклих змаганнях з настільного тенісу.

Як  переможець ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Тарас Зінченко увійде до складу збірної команди Полтавської області та буде відстоювати честь Полтавщини, змагаючись з депутатами України. Фінал Всеукраїнської спартакіади планують провести у Чорноморському Одеської області.

Урочистості з нагоди відкриття ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед депутатів було розпочато на стадіоні «Динамо» традиційним марш-парадом. Колону спортсменів очолив депутат Горішньоплавнівської міської ради, багаторазовий призер Спартакіад минулих років Тарас Зінченко, якому випала відповідальна місія пронести прапор Полтавської області.

Учасників заходу вітали голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Буцький, побажали усім міцного здоров’я, успіхів та спортивних перемог.

Спартакіада проводиться з метою популяризації серед населення здорового способу життя, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом.