ХХІ урочиста церемонія нагородження обдарованих і талановитих дітей «Твоє майбутнє, Горішні Плавні»

18.05.2017, 15:57

17 травня у великій залі Палацу культури і творчості відбулася ХХІ  урочиста церемонія нагородження обдарованих і талановитих дітей «Твоє майбутнє, Горішні Плавні». За 21 рік її проведення міською владою було відзначено близько семи з половиною тисяч школярів, які в подальшому пішли навчатися у вищі навчальні заклади України, продовжуючи примножувати славу рідного міста.

Гостями свята були – перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї і молоді Тетяна Оробченко, начальник відділу освіти Ірина Шошина, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, діти, батьки, педагоги, ЗМІ.

На святі віншували 196 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості», комунальних позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів – «Дитяча музична школа», «Дитяча художня школа», комунального підприємства «Палац культури та творчості».

Олександр Чуприна привітав обдаровану молодь Горішніх Плавнів зі здобутими перемогами, зазначив, що саме  вони в майбутньому творитимуть історію нашого міста, країни. Побажав наполегливості, успіхів, здійснення планів і задумів, максимального прояву своїх здібностей і вмінь для успішного життя.

Надія Угнічева, звертаючись до присутніх у залі, зазначила, що місто пишається когортою наставників, які плекають обдарованість, молодими талантами, які наполегливо здобувають перемоги. Привітала колишніх учнів ЗНЗ міста, яких вітали в цій залі зі здобутками, а сьогодні віншують їхніх дітей. Побажала доброго здоров’я, хорошого настрою, високих вершин інтелектуальних та творчих випробувань, які необхідно подолати.

Сертифікати номінантів ХХІ урочистої церемонії нагородження обдарованих і талановитих дітей «Твоє майбутнє, Горішні Плавні» вручали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева за перемоги в обласних і Всеукраїнських етапах конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України, у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, творчих конкурсах і змаганнях.

За високі навчальні досягнення, результативну участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсах обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів Подякою міського голови відзначені номінанти: Гавриш Ксенія, учениця 11 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови; Соляник Ірина, учениця 11 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської; учениці СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу – Ольховська Анастасія (10 клас) й Ніколенко Марія (11 клас).

Вітали номінантів і гостей свята яскравими номерами художньої самодіяльності творчі колективи Палацу культури  і творчості, навчальних закладів Горішніх Плавнів.